Автор Тема: Имам проблем с кожи  (Прочетена 982 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен thorbg

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Имам проблем с кожи
« -: Април 19, 2010, 01:56:25 pm »
Здравейте на всички отдавна играя и реших да се изтарикатя да си направя още един герой сега ми е 10 ниво в Равнината на Надеждата за да събира Леки Кожи и така да печеля пари,защото са много скъпи...тъй де моя герой няма пръстени няма нищо,но с 12 точки на действие винаги му падат по 8-15 кожи.Днес ми паднаха 15 тъкмо като дигнах 10 ниво не ги одрах,защото неодрани са по-скъпи и като се прибрах гледам кожите ги  няма,това ми се случва от може би седмица....сигурно 50 кожи ми липсват.....Не знм дали е от мен проблема,но не ми се вярва.От какво може да е???
Благодаря предварително :)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Имам проблем с кожи
« Отговор #1 -: Април 19, 2010, 01:59:23 pm »
Здравейте на всички отдавна играя и реших да се изтарикатя да си направя още един герой сега ми е 10 ниво в Равнината на Надеждата за да събира Леки Кожи и така да печеля пари,защото са много скъпи...тъй де моя герой няма пръстени няма нищо,но с 12 точки на действие винаги му падат по 8-15 кожи.Днес ми паднаха 15 тъкмо като дигнах 10 ниво не ги одрах,защото неодрани са по-скъпи и като се прибрах гледам кожите ги  няма,това ми се случва от може би седмица....сигурно 50 кожи ми липсват.....Не знм дали е от мен проблема,но не ми се вярва.От какво може да е???
Благодаря предварително :)
Правите ли разлика между одиране на кожи и обработка на кожи ?
Ако не сте ги одрали как очаквате да ги имате в раницата си ???

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Имам проблем с кожи
« Отговор #2 -: Април 19, 2010, 05:45:52 pm »
човече- убиваш животното,одираш му кожата и вече си я имаш!
Ти не си го направил.
След като имаш вече одраната кoja-можеш да я обработиш и с обработената вече се правят брони,ако не я обработиш е по-скъпа.
Т.е. одирай ги,но не ги обработвай.

ПП:Направи си още 1 нов герои-нека е мистик,на които си наслагал точките на лекуване.Ставаш 5-то ниво КУПУВАш 2 НАЕМНИКА (за целта трябва и 2 точки на командир на наемници) за предпочитане е да са бойци,развити на жизненост и фронтална атака.
Стъпка 2-pra6ta6 си 1000 злато от първия герои на този и отиваш да се биеш в главата на глигана КАТО ВСЯКА БИТКА ИЗПОЛЗВАш НАЕМНИЦИТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!Ставаш ниво осем-отиваш в "бърлогата" или "леговището" там както се казваше онова дето е с 2 вълка 7-7 ниво и се биеш там докато все още ти пуска кожи.Мисии или приключения не изпълняваш-за да не взимаш еxp от това.
 
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D