Автор Тема: Проблем с наемници в многостепенна зона  (Прочетена 1102 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен slawkow

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Днес към 20:20 опитах да завърша приключението в Пустите скали . За съжаление нещо не беше наред . Героят ми е с ник slawkow2222 . Отидох в многостепенната зона с активирани 5 наемника . Първите 3 битки ги минах без наемници . След това  платих на 4 от наемниците да се бият . Дотук без проблем . Следващата битка реших да платя само на три наемника . Отново битка без проблем . Но после стана нещо което не мога да си обясня . Искам да платя на всичките 5 наемника , но ми дава да платя само на 3-те от предната битка . Пари имам повече от достатъчно . Наемниците ми са с пълно здраве и дух . Когато пробвам с отметките на 3-те наемника / пазител и 2 мистика / няма проблем . Отметките на другите ми 2 наемника стрелци изобщо не работят . Все едно че са мъртви или че нямам пари . Опитах да завърша без тях , но естественно ме убиха :) . Повтарям , че наемниците ми бяха с пълно здраве и имах предостатъчно пари да им платя , така че не е от това . Някой може ли да ми обясни къде е проблемa ?

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Проблем с наемници в многостепенна зона
« Отговор #1 -: Април 17, 2010, 07:45:42 pm »
щом си избрал да се биеш само с тримата другите остават неактивни.щом веднъж си активирал наемници завършваш само с тези които си избрал
zlatin98 свят 2

Неактивен slawkow

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Проблем с наемници в многостепенна зона
« Отговор #2 -: Април 17, 2010, 07:56:04 pm »
Не виждам къде е логиката . Нали първите 3 битки нямах нито един наемник . По твоята логика би трябвало да не ми даде да ги активирам докрая . Наемниците ми бяха активирани преди да отида в зоната  , аз просто не ми плащах да се бият в различните битки .

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:Проблем с наемници в многостепенна зона
« Отговор #3 -: Април 17, 2010, 08:13:04 pm »
за съжаление така е направено. зоната се почва изведнаж с всички наемници, които трябва да стигнат до края. Не може в една битка да е един, после да се двама и т.н. Примерно от трета битка плащаш на всички наемници и с тях караш о последната битка
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

kosiger

  • Гост
Re:Проблем с наемници в многостепенна зона
« Отговор #4 -: Април 17, 2010, 08:13:17 pm »
ти май че невнимаваш нещо.много точно ти каза че щом един път си активирал даден наемник от твоя ескорт и си провел битка после не можеш да активираш и друг ако ти потрябва.нещо неясно да има дотук ?ако си слаб ги активирай всички още от самото начало и няма да имаш проблем