Автор Тема: Точки за действие.  (Прочетена 1301 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hikarizu

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +3/-14
    • Профил
    • Ел. поща
Точки за действие.
« -: Април 13, 2010, 07:21:21 pm »
Не че се оплаквам, но сега като влизам имам 17 точки при максимум 12. Не съм с Премиум. Вчера вечерта към 1:30 го пуснах да работи билетче за 12 часа. Днес влязох преди училище към 12:30 и оставаше 1 час. И сега като се върнах имам 17 точки.
EDIT: Account name: KACTPATOP
« Последна редакция: Април 13, 2010, 07:32:39 pm от Hikarizu »

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Re:Точки за действие.
« Отговор #1 -: Април 14, 2010, 11:07:26 pm »
Когато стигнеш лимита или го минеш при определено събитие спират да ти се събират точки за действие. За непремиум е 12, за премиум 48, занаятчиите са със 72. Предполагам не си очаквал точките да продължат да се увеличават над максимума?
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

Неактивен Hikarizu

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +3/-14
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Точки за действие.
« Отговор #2 -: Април 15, 2010, 12:24:32 am »
Да не съм очаквал. Тук таме когато взема награда от мисия точките ми са се вдигали над лимита и да тогава спират да се събират. Проблема е че аз съм взимал и изпълнявал задачи. Даже съм в земя по-ниска категория за която по обясними причини не ми дава задачи които да взема и да изпълня и да забравя за това. Счетох за нужно да докладвам и съм описал съм всички мои действия.
Да не би да съм имал 5 точки преди да взема билетчето и да ми ги е трупало докато съм работил(Това е само догатка. Нямам спомен за броя точки които съм имал преди да работя)

Неактивен Hikarizu

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +3/-14
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Точки за действие.
« Отговор #3 -: Април 20, 2010, 11:11:08 pm »

Отново една точка над максимума. Не съм мърдал от провинцията в която съм(3-та категория а аз съм 4-та). Задачи не съм вземал нито изпълнявал. Премиум не съм пускал. Но отново работех билетче този път за 10 часа.
ПП: позволявам си да правя double post понеже предното съобщение е от преди седмица.
ППП: Кого трябва да убия за да обърнете внимание?
EDIT: Оставил съм героя(KACTPATOP свят бета) както е със 13 точки. Пишете поне дали ще видите какво е станало за да знам дали да играя с него.
« Последна редакция: Април 21, 2010, 09:13:21 pm от Hikarizu »