Автор Тема: Oтносно промяна в геймплея  (Прочетена 1135 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Oтносно промяна в геймплея
« -: Април 21, 2010, 04:40:14 pm »
Правя предложение при двубои на предизвикателство играчите да получават и опит вместо само досегашните слава и злато..Все пак няма логика при двубоите да не придобиваш опит и да повишаваш уменията си , а сега е именно така..
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Oтносно промяна в геймплея
« Отговор #1 -: Април 21, 2010, 04:48:27 pm »
Не съм съгласен...
Идеята за предизвикателство е съвсем друга..
Ето и обосновката ми:

1. Достатъчно бързо се качва опит в различните битки и приключения /това го разискваха как екипа несмогва с нивата и т.н. и самият ти беше за това да се намали бързото трупане на опит/
2. Ако се направи с опит ще се използва от други играчи да те наливат с такъв опит без да имаш шанса да ги спреш и ще те качат директно в друга категория а ти само ще гледаш какво става. Тоест трябва ти да си прецениш кога ще качиш опит от там ниво и категория.

Поради тези две причини аз съм против предложението ти.. мисля че правилно е преценил екипа да не се трупа опит от предизвикателство, по простата причина че ще се използва некоректно за наливане ;)
« Последна редакция: Април 21, 2010, 04:57:04 pm от KhanSlavi »