Автор Тема: долината на краля  (Прочетена 1155 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
долината на краля
« -: Май 03, 2010, 02:06:37 am »
имам питане за gogo75 защо след като убива боса в 10-та стъпка не му дава да завърши задачата.боса убива героя но той остава с двама наемници които го довършват.дава и злато и опит след битката както и поправката е както след победа.защо тогава недава завършена задача.ТРЯБВА ЗАДАЧАТА ДА СЕ ДАДЕ ЗАВЪРШЕНА.
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:долината на краля
« Отговор #1 -: Май 03, 2010, 02:15:09 am »
Когато героят е убит без значение кой е убил боса задачата няма да ти отчете това.Ако останеш жив след като си убил боса ще ти зачете убийството му.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:долината на краля
« Отговор #2 -: Май 03, 2010, 05:58:23 am »
казвам че няма логика.щом наемниците са от групата и са почти герои би трябвало има ли останал някой който да го довърши да даде задачата.или щом убият героя да се прекъсне битката веднага.иначе защо ще дава накрая злато и опит като от спечелена.няма значение кой го е убил.веднъж убит даже от наемник той възкръсва ли за да отида още веднъж да го пробвам :)
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:долината на краля
« Отговор #3 -: Май 03, 2010, 06:23:19 am »
Ако разсъждаваме по твойта логика.Значи,че няма нужда да нося епици а само наемниците ми дори да ме убият все някой от наемниците ми ще остане жив и задачата ще ми се отчете като убият боса.А и наемниците може да ги съживиш за последната стъпка от многостепната зона,но убият ли те всичко приключва и няма връщане назад.Трябва пак отначало да почнеш.