Автор Тема: Ловец  (Прочетена 2918 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Ловец
« -: Април 27, 2010, 06:33:59 pm »
Здравейте,

Героят ми е призрачен ловец и е 19 ниво.Скоро ще премина в трета категория и искам да го оборудвам с добра екипировка.Не знам какво оръжие да използвам-лък или арбалет.Гледам в статистиката напредналите играчи ползват лъкове.Забелязах ,че сега арбалетите са с обхват 3 ,също както лъковете в категория 3.Те премахват 20% точност и ловкост ,но пораженията им са по-големи.Какво ще ме посъветвате да взема лък или арбалет?

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Ловец
« Отговор #1 -: Април 27, 2010, 07:27:43 pm »
аз те съветвам да вземеш лък
някой с добър критичен и бонуси за ловкост и точност а може и + към обхвата
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Ловец
« Отговор #2 -: Април 28, 2010, 07:56:29 am »
Здравейте,

Героят ми е призрачен ловец и е 19 ниво.Скоро ще премина в трета категория и искам да го оборудвам с добра екипировка.Не знам какво оръжие да използвам-лък или арбалет.Гледам в статистиката напредналите играчи ползват лъкове.Забелязах ,че сега арбалетите са с обхват 3 ,също както лъковете в категория 3.Те премахват 20% точност и ловкост ,но пораженията им са по-големи.Какво ще ме посъветвате да взема лък или арбалет?

за 3та категория взимай арбалет,вдигай отрова на максимум и отивай на групите по 6 бика в Грунар и след 5-6 дни си 4к ;)

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Ловец
« Отговор #3 -: Април 28, 2010, 11:27:27 am »
Пак в Грунар има зона Гигантът , в нея ще си много доволен от опита , пък и злато + предмети падат. А противниците са смешни ;) Е вземай колби да има де :)

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Re:Ловец
« Отговор #4 -: Април 28, 2010, 07:12:21 pm »
А за горните категории как е?Да знам дали да дигам някакво майсторство,защото ми се струва ,че за 4та категория лъкът е по-добър?

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Ловец
« Отговор #5 -: Април 28, 2010, 07:56:44 pm »
лък
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ловец
« Отговор #6 -: Май 05, 2010, 04:09:05 pm »
Арбалет! Ако си със залп пораженията на лъка са просто мизерни. Наблягай на точност, прецизност, пронизващ изстрел, орлово око +3 и пропусни Изстрел в главата - безмислен е!
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Ловец
« Отговор #7 -: Май 05, 2010, 05:47:36 pm »
Арбалет! Ако си със залп пораженията на лъка са просто мизерни. Наблягай на точност, прецизност, пронизващ изстрел, орлово око +3 и пропусни Изстрел в главата - безмислен е!


Това мислех да и пиша още когато започна страницата, но ме домързя :) Друг е въпроса как се намира хубав арбалет в 4та категория  *hihi*

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Re:Ловец
« Отговор #8 -: Май 06, 2010, 12:37:54 pm »
Значи арбалет по-добре ? Защо тогава играчите използват лъкове?Арбалетът със залп ще прави добри поражения,но намаляването на точност и ловкост не играе ли важна роля?А и възможно ли е да имам проблеми с намирането на качествен арбалет в горните категории? ???

Kilgor

  • Гост
Re:Ловец
« Отговор #9 -: Май 06, 2010, 12:44:42 pm »
Значи арбалет по-добре ? Защо тогава играчите използват лъкове?Арбалетът със залп ще прави добри поражения,но намаляването на точност и ловкост не играе ли важна роля?А и възможно ли е да имам проблеми с намирането на качествен арбалет в горните категории? ???

В 5та има хубави легендарни рецепти и за лък и за арабалет. В 4та има хубава легендарна рецепта за лък, за арбалет незнам как стоят нещата. Кое е по-добре, зависи от противника. Ако е с малко броня и не сваля много от щетата и лъка върши добра работа. За по-бронирани гадини, трябва задължително арбалет и отрова ( отровата може и като бонус към оръжието ). По - принцип лък със залп не е много препоръчително. Тъй като ловеца няма кой знае какви необходими умения, можеш спокойно да качиш майсторство и с двете и да сменяш според случая.

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Re:Ловец
« Отговор #10 -: Май 06, 2010, 12:57:02 pm »
Едва ли ще имам средства и точки за двата варианта.Статистиката сочи ,че се избира повече лък,явно има някаква причина,но пък срещу повече противници арбалета ще върши по-добра работа.Затова се чудя какво да избера ,защото няма да имам възможност да разпределям наново уменията,а и като похарча голяма сума за оръжие ще е много неприятно да разбера ,че не става за нищо...

Kilgor

  • Гост
Re:Ловец
« Отговор #11 -: Май 06, 2010, 01:05:42 pm »
Едва ли ще имам средства и точки за двата варианта.Статистиката сочи ,че се избира повече лък,явно има някаква причина,но пък срещу повече противници арбалета ще върши по-добра работа.Затова се чудя какво да избера ,защото няма да имам възможност да разпределям наново уменията,а и като похарча голяма сума за оръжие ще е много неприятно да разбера ,че не става за нищо...

В 4та и 5та категория няма да имаш проблем със златото/диамантите, така че ще можеш да си позволиш и оръжия и преразпределяне. Нещата в по-горните категорий стоят така, че няма универсален вариант. С арбалета губиш точност и ловкост, но пък каква е ползата да целиш някой за по 20-30 щета на фона на 10000 здраве ? А в 5та категория всички са с много здраве и броня. За 3та и 4та и лък ще ти свърши работа, но в 5та ако държиш на лъка ще ти трябва много хубаво "Отмъщение" с над 35% критичен, а рецептата е много трудна за намиране и рядко излиза хубава изработка. От друга страна "Стреломет" се намира по-често и може да стане с 55-60 точност, което почти компенсира загубата от 20те процента минус.

Лично аз предпочитам арабалета, макар че имам и герой с лък и ги ползвам и тях.

Неактивен neoli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 75
  • Karma: +4/-2
    • Профил
Re:Ловец
« Отговор #12 -: Май 06, 2010, 01:14:01 pm »
Арбалета намаля 20% от базовите стойности или от общия(базов + предмети)?И какви умения да дигам сега като стана 20 ниво?Ще имам 7 точки за използване,но имам 7/7 критичен и само 3/.. от отрова  :( и никакви не съм дигал от специалните на ловеца.

Btw,как ти се казва героят използващ арбалет?

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Ловец
« Отговор #13 -: Май 06, 2010, 10:51:59 pm »
Мятай арбалета преди да си почнал с лък ... Ако играеш с арбалет обаче, ще трябва да носиш със себе си доста шишета дух, защото залпа лапа доста ...