Автор Тема: Някой минавал ли е "синовете на кръвта" след промяната по приключенията?  (Прочетена 2509 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен velial

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Незнам как е било преди, но сега ми се вижда невъзможно да се мине това предизвикателство. Дори не мога да стигна до боса. 9-тата битка е срещу 4-ма бандити с 80 ловкост. Играя с 3 мутри ( 2-ма са 20-то ниво и 1 един е 19 ), аз съм 19-то ниво войн.
Някой да има идея как да го мина?
« Последна редакция: Март 31, 2010, 10:01:19 pm от velial »

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Ставаш 20-то ниво, екипираш героя си с 3-та категория предмети и го минаваш. Другият вариант е бил да екипираш добре правилните наемници, но това вече ще е само загуба на пари, щом почти си минал 2-ра категория.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен velial

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Мерси, и без това друго не ми остава. Надявам се да ми остане само това прключение за следващото ниво.
« Последна редакция: Април 01, 2010, 06:53:56 am от velial »

Неактивен matrixskull

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 48
  • Karma: +1/-9
    • Профил
    • Ел. поща
и аз съм до него 19 ниво мистик на мрака с 2 наемника 20нива двамата стрелец и боец аз стигам до лидера ама ме побеждава и ходя там само с 8-9 колби от 5 категория че нямам място в инвентара и сега ще си освода място и щего мина

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Не се хабете сега да го минавате :)
изчакайте да сте 3-та категориа с други оръжия и се върнете да го пребиете :)
Аз съм може би най силният воин в кат.2, а и може би най силният в цялата категория /поне по слава съм такъв/ + 2 доста силни наемника имам и за малко да го мина но невиждам смисъл.. загуба на точки и много пари за екипировка на наемници и то в края на нивото за преминаване в следваща категория...
моят съвет е просто събирайте парите за 3-та категория не ги губете там :)
аз това правя дигам занаяти и сбирам пари за оръжия кат.3 а после ще се върна специално там да го опухам :)

Неактивен velial

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Така ще стане. И аз почти го минавам, но вече почна да ми писва. Сума ти злато похарчих за наемници и екипоровка и пак нищо.

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
а нормално ли е да се успокояваме с това Екипираме се 3та категория и го минаваме Даже според мен е по добре като станем 5та да го минам голям кеф ще е да убия лидера които ме е убивал 5 пъти поне да ида при него 40 ниво и да го убия с 1 критичен НЕ е нормално това според мен!

Неактивен Eager

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 64
  • Karma: +16/-11
    • Профил
    • Федерация Междузвездни Войни България
не е невъзможно, на последния ми опит ми остана само боса на много малко кръв (всичко без оръжието бяха легендарни, намениците 19то ниво воини с яко жизненост и облечени с прилични редки), но тогава се сетих, че съм изхабил 40+ точки за движение за глупости, вдигнах ниво, сложих си новите дрешки и го минах.

по-добре не си хабете движението ами ходете да биете групички 19то ниво, вдигнете категория и ги смачкайте от раз.