Автор Тема: Предложение за възстановяване на равновесието при битките PvsP  (Прочетена 1333 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
Имам следното предложение, понеже доколкото разбрах от администрацията на играта
наемниците със върховните умения - визирам:
1.При мистиците - Проклятие на мрака
                        - Божествена благословия
2.При войните    - Лидерство
                        - Същото не знам как се нарича при свирепите войни.
Тези видове наемници са премахнати официално от играта, от програмистите поради неизвестна за
мен причина, баланс или нещо друго, не съм наясно.Та искам да кажа че играчите собственици на
такива наемници имат един вид нечестно предимство пред другите играчи в играта и предлагам,в
рамките на един месец да им се даде време да бъдат сменени а след това ако все още не са да им
бъдат премахнати по административен път.
Също искам да попитам и програмистите след премхаването на този вид наемници защо не са счели за
необходимо да уведомят играчите за това и защо не е било изискано във интерес на баланса на играта
играчите с такива да ги подменят. :)

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
1 Наемник войн с лидерство е нямало никога преди в играта(същото е и с божествената благословия)
2 Преди имаше съшия проблем наемници 4 категория с умения които се вдигат на мак  чак в 5 и си останаха така.
3Играчите който имат наемници с проклятие на мрака(нямам такъв) и са хвърлили една солидна бройка диаманти за рефреш на магазините и 100% са си ги взели и облекли само заради уменията какво правят ???

Неактивен Holly Avenger

  • White Knight
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 181
  • Karma: +25/-114
  • Protect the weak..
    • Профил
И аз съм хвърлил солидна бройка диаманти за рефреши в магазините
и оня също е хвърлил солидна бройка за рефреш, и баджанака също е хвърлил
и братчеда и той - със тях какво правим след като и още два пъти по толкова
да хвърлят пак ще са в неизгодната позиция  ???
Дай да оставим прецакани 95% от играчите в играта заради 5% от същите.

pithtath

  • Гост
Холи, придържай се към добрия тон. Когато се появят създателите на играта - ще ти отговорят. Дотогава - ограничавайте се в дискусиите.

newcomer

  • Гост
Според мен проблема е, че играчите доста бързо напредват и програмистите не успяват да изгладят детайлите навреме. Поради това определен брой герои си носят още от 4-та категория наемници с умения (а някой и от 3-та), които могат да се видят само в таверните 5 категория. Като например орлово око 3 ниво, слабост 7 и т.н, т.н. Този проблем беше решен доста отдавна, но все още има играчи, който са с наемници от "старата школа". Надали ще приемат предложението ти. Играе се за удоволствие. Не би трябвало да има принуда от какъвто и да е характер. Ситуацията се нарича заварено положение. Който е успял да се облажи навреме, браво :)

P.S. Самия аз нямам от тези прословути наемници. Уви.