Автор Тема: Темичка с въпросчета относно наемници 4 категория  (Прочетена 1391 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eager

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 64
  • Karma: +16/-11
    • Профил
    • Федерация Междузвездни Войни България
изчел съм половината секция тук, и въпреки, че научих много се обърках до известна степен. ще използвам тази тема да задам няколко доуточняващи въпроса, благодаря за помощта предварително :) плюсовете се подразбират, много сте любезни :)


въпрос за ловец:



като цяло ми изглежда добре, но няма залп - това намалява ли фатално ползата от него?


въпрос за мистик:

в трета си мъкнат мистик-лечител, макс Инт и по 3 на майсторство с и лекуване; като че ли вършеше добра работа. сега на два пъти ми попаднаха двама подобни, само че с по 4 съответно, без никакви други умения - е, безполезни ли са без майсторство с тояга напромер? засега ги подминах, ама да знам.


и един по-общ въпрос:

досега вървях с четирима пазители и един лечител, в момента съм свиреп войн, възможно е да респекна на пазител в зависимост от това какво оръжие 39-то ниво си намеря. подозирам, че има по-подходяща комбинация от класове за спътници на войн (така, че уменията ни да се допълват) - и ще се радвам ако споделите своя опит; например: да си взема ли двама ловци или преследвачи със стелт, за да "скъсявам" дистанцията, или четири нагрухани пазителя с жизненост, провокация и майсторства се справят по-добре независимо от главния герой?


благодаря предварително :)

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Залпа не е от фатално значение просто ловчето ще бъхти само един,а не много ако е с добри поражения не е лошо и ще е полезно.За мистиците които са само да лекуват нищо полезно според мен.Лекува с 20-30 точки дух иска множко...За пазителите само 1-2 са достатъчни те си го бъхтят него през това време ти и останалите бабаити джасате :D врага и си свиркате.Спорде мен вземи ловче и преследвач..
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Pinkoto

  • Гост
Здравей,
моят е свиреп и съм направил следното с "партито":
2 стрелци- 1 с копия и скъсяване на обсег и 1 с лък(да бие на воля)
1 пазител- с провокация(задължително)-наблъскан със жизненост, броня и блок
все още търся: 1 мистик, който да прави "цигании" на тези с/у мене  :D *freak* и за последната квота за наемник се чудя дали свиреп  или стрелец да взема.
За моя хубустник доста трудно си намерих читав меч за 2 ръце 39 ниво, но си намерих много качествен майстор(ако ти е зор с намирането на оръжие, ми пиши на лично да ти препоръчам този, който направи моето оръжие) :):):)

Неактивен Eager

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 64
  • Karma: +16/-11
    • Профил
    • Федерация Междузвездни Войни България
@ролър - разбирам, мерси :) ще хвана двама бабаити с провокация да обират агрото и останалите ще са демидж дилъри и един дебъфър

@пинкото - същата идея, не знам дали е късмет, но проклиащите мистици са чести днес, ще си взема един "както е предписан" наоколо във форума.

ще видим как ще се справят докато стана 36то и съм облечен с епици - по принцип доколкото видях наемниците те превеждат до средата, и само те допълват в последствие. ще видим как ще стане сега.

мерси, пичове :)