Автор Тема: Някъде да се виждат кръвта и живота на всички наемници заедно с тази на героя.  (Прочетена 1644 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zarxt

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +2/-4
    • Профил
Някъде да се виждат кръвта и живота на всички наемници заедно с тази на героя. И да могат от там директо да пият колби. Това е единственото нещо което ме спира да не играя понякога като ми се налага след всяка битка да мина през всички наемници и да им дам колби.

Неактивен kvazimodo72

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +9/-4
    • Профил
    • Ел. поща
След битката щракваш върху героя, и отдясно е менюто с героите. избираш всеки и го храниш. Принципа е същия като възстановяване живота и духа на героя.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Всъщност няма такова нещо  но ще е добре ако се направи както с охраната в градовете да се показва кръвта и маната само като StatusBar и директно от там да може да подаваш отвари за мана и кръв.
п.с В момента и аз имам същия проблем като се съберат 30 хода и всеки път трябва да гледам на колко кръв и мана са наемниците в един момент ми писва.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Еми преди да затворите прозореца цъкнете 'към края' ... То показва кой на колко кръв е останал  :)

Неактивен zarxt

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 25
  • Karma: +2/-4
    • Профил
Еми преди да затворите прозореца цъкнете 'към края' ... То показва кой на колко кръв е останал  :)
Това пак не решава проблема с храненето на наемниците. След всяка или поне през една битка триябва да им давам колби за мана. И ако имам повечко ходове въобще не ми се захваща.