Автор Тема: Не е честно  (Прочетена 2072 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marto_mart_1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 68
  • Karma: +10/-9
  • serra Angel
    • Профил
    • Ел. поща
Не е честно
« -: Юни 16, 2009, 10:28:40 am »
Стрелците и Мистиците дойдоха почти по едно и също време днес и ми поръчаха да им изработя брони. Говорим за наистина голяма поръчка. Вижте какво - аз ще шия, а Вие ще ми набавите кожите. Мисля, че така е честно, нали? Отидете в Владенията на Фаролин и съберете 14 броя от Средна одрана кожа.

Награда:
Злато : 45 - 80
.
Аз ли немога да смятам или тоя иска да ме изпарзаля една ср.одрана кожа е 8 и 8.14=112 а не между 45 - 80 нема смисъл от тая задача
« Последна редакция: Юни 17, 2009, 04:27:03 pm от isolde »
„Войнът не знае болка, ни умора. Той не знае страх, нито отстъпление. Бие се, дори да остане сам. Бие се, докато умре.''-http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?board=20.0

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:Не е чесно
« Отговор #1 -: Юни 16, 2009, 10:40:50 am »
Какви са тези сметки ,които правиш незнам ..Кожите се добиват ;) ...
Дойдох ,видях ,победих ! :)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не е чесно
« Отговор #2 -: Юни 16, 2009, 10:45:22 am »
Гледа цената на кожата ако я продаде в магазина ... това прави.

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:Не е чесно
« Отговор #3 -: Юни 16, 2009, 10:46:58 am »
:D
Дойдох ,видях ,победих ! :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не е чесно
« Отговор #4 -: Юни 16, 2009, 12:35:25 pm »
Стрелците и Мистиците дойдоха почти по едно и също време днес и ми поръчаха да им изработя брони. Говорим за наистина голяма поръчка. Вижте какво - аз ще шия, а Вие ще ми набавите кожите. Мисля, че така е честно, нали? Отидете в Владенията на Фаролин и съберете 14 броя от Средна одрана кожа.

Награда:
Злато : 45 - 80
.
Аз ли немога да смятам или тоя иска да ме изпарзаля една ср.одрана кожа е 8 и 8.14=112 а не между 45 - 80 нема смисъл от тая задача

Не всички задачи които има в таверните си струват. Затова и избираш кои да вземеш. Освен това повечето задачи които искат средни кожи дават по 2 хода, затова я поемаш, не заради парите

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Не е чесно
« Отговор #5 -: Юни 16, 2009, 08:57:26 pm »
Не всички задачи които има в таверните си струват. Затова и избираш кои да вземеш. Освен това повечето задачи които искат средни кожи дават по 2 хода, затова я поемаш, не заради парите
Това не е вярно, не знам как се получава така, аз ли съм най-големия карък на света, но като гледам задачата на човека, май не съм само аз :) От поне една седмица не съм имал задача с точки за действие и въобще след 10-то ниво не съм имал такава задача, защо?!?!?!?!

Само злато и то нереално малко, дори не отговаря на смешните цени в магазина и много рядко, но все пак се случва може и малко опит, разбира се отново нелепо малко. Но точки за действие няма... Това си е жива подигравла!!! За справка хронологията на изпълнените от мен задачи, към момента те са 60. Като последните 10-тина дни съм принуден да отказвам почти всички, коя ащото е нерентабилна, коя защото въобще не е изпълнима, а ги проверявам през 12 часа, задължително във всички провинции! И след 22-ра изпълнена задача нямам задача с точки за действие, а това беше преди 10-то ниво... Не знам умишлено или ДА, но задачите са много грубо и грозно орязани...
« Последна редакция: Юни 16, 2009, 08:59:22 pm от ZAX »

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не е чесно
« Отговор #6 -: Юни 17, 2009, 04:26:48 pm »
Това не е вярно, не знам как се получава така, аз ли съм най-големия карък на света, но като гледам задачата на човека, май не съм само аз :) От поне една седмица не съм имал задача с точки за действие и въобще след 10-то ниво не съм имал такава задача, защо?!?!?!?!

Само злато и то нереално малко, дори не отговаря на смешните цени в магазина и много рядко, но все пак се случва може и малко опит, разбира се отново нелепо малко. Но точки за действие няма... Това си е жива подигравла!!! За справка хронологията на изпълнените от мен задачи, към момента те са 60. Като последните 10-тина дни съм принуден да отказвам почти всички, коя ащото е нерентабилна, коя защото въобще не е изпълнима, а ги проверявам през 12 часа, задължително във всички провинции! И след 22-ра изпълнена задача нямам задача с точки за действие, а това беше преди 10-то ниво... Не знам умишлено или ДА, но задачите са много грубо и грозно орязани...

Задачите се генерират на случаен принцип, може и да нямаш късмет. Аз ти гарантирам че след ниво 16-17 почти във всяка провинция ще имаш задачи с награда допълнителни ходове. Аз поне 20 задачи съм изпълнила такива между ниво 17-20 и то повечето във Фаролин, ако няма промени в задачите, пак би трябвало да е така.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Не е чесно
« Отговор #7 -: Юни 17, 2009, 05:35:33 pm »
Задачите се генерират на случаен принцип, може и да нямаш късмет. Аз ти гарантирам че след ниво 16-17 почти във всяка провинция ще имаш задачи с награда допълнителни ходове. Аз поне 20 задачи съм изпълнила такива между ниво 17-20 и то повечето във Фаролин, ако няма промени в задачите, пак би трябвало да е така.
Е ти така ми каза и за след 10-то и за след 13-то и за след 15-то, ама нещо нямаше ;)

И понеже са на случаен принцип, вчера следкато писах за пръв път след 10-то ми се падна една такава задача  ;D Малко беше кофти, в карнивалия, ама пък ще я изпълня ей така на инат, защото е единствената която ми се е падала във втора категория и може и друга да не се падне... А утре като стана 16-то ще видим дали е както казваш, аз лично загубих и надежда и търпение ;) Все пак ако е имало намеса, благодаря на този който се е смилил за тази задачка ;) Защото много мразя да си цикля безцелно, а 15 кожи за 20 злато няма да дам :) Определено има промени в задачите  :'(