Автор Тема: оправете дропа в 6-та  (Прочетена 5281 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #15 -: Юли 24, 2010, 07:24:17 pm »
защо LCFDIVINE вместо да е на всяка манджа мерудията не вземе един герой примерно 3-та категория и само срещу 10 лв. месечно даже и те са много (понеже има хора които и това неможе да си позволят но им се играе играта) да видим след колко години ще стане 59 ниво и как ще си пуска пакетите.има късмет че в по добрите времена мина нивата.лесно е сега да се прави на велик.можели вече да се стига дотам че да се взимат заеми за да се лекуват наемниците а камоли да останеш без пари за битки и то да си 6-та категория това е абсурдно.не съм прочел досега някой да иска от 10 битки да става милионер.то с 3-ма наемници неможе да се избиеш битките а с 5-ма даже неискам да си мисля какво ще стане ако загубиш
вземи си почини малко, всичките ми герои нали са били там, всички с заеми от банката и с пакети и без пакети а величието оставям на теб и твоите измислени теории

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:оправете дропа в 6-та
« Отговор #16 -: Юли 24, 2010, 07:30:29 pm »
виж ми битките като тръгна да избивам пак ще попишем тук, идеята е че така ми е интересно и 2ро 5 човека цвъркате все твои приятелчета, това е....