Автор Тема: Въпросче за превземането на предни постове.  (Прочетена 2388 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте,

интресува ме как може герои к2 да участват в атака на пост който е кат 5, като изрично в системното писмо пише че могат да участват герои кат 3 и нагоре. За какво става въпрос тук за някаква форма на бъгче или аз нещо не съм доразбрал  ???

Мерси Предварително!

Поздрави!
« Последна редакция: Май 28, 2010, 11:29:49 am от diablo_lod »
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпросче за превземането на предни постове.
« Отговор #1 -: Май 28, 2010, 11:29:11 am »
Поправка на горния пост.

След разговор с гилд мастъра на Maroderi разбрах че са имали в гилда все пак герой к5 когато е пускана атаката, така че горния проблем отпада, но излиза на дневен ред нов.  По негова информация в поста от който е тръгнала атаката не е имало членове на гилдията нападател и съшевременно пък от наша страна също никой не е бил в поста да го защитава. Как  тогава се раешава кой победител и кой загубил при положение не е имало битка.

Ако може някой от екипа да погледне. Атаката е тази от стенвестника 5     Maroderi     Ad_HONORES     Преден пост на гилдията Безкрайната гора     28-05-2010     
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"

Kilgor

  • Гост
Re:Въпросче за превземането на предни постове.
« Отговор #2 -: Май 28, 2010, 11:38:24 am »
Лесно е, след като няма нападател който да превземе предният пост, то предният пост си остава във владение на стария собственик. Нямя битка, няма и победител.

4esnova

  • Гост
Re:Въпросче за превземането на предни постове.
« Отговор #3 -: Май 28, 2010, 11:42:45 am »
Лесно е, да, но проблема е, че поста е собственост на нападателя, който не ни е нападнал, а не си остана наш *freak*

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпросче за превземането на предни постове.
« Отговор #4 -: Май 28, 2010, 11:44:49 am »
Лесно е, след като няма нападател който да превземе предният пост, то предният пост си остава във владение на стария собственик. Нямя битка, няма и победител.

и аз така разсъждавам ама или е имало нападел (за което немога да гарантиран нищо) или има проблем някъде. Затова пишем тук някой от екипа да погледне и да каже какво и що е било
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"

Kilgor

  • Гост
Re:Въпросче за превземането на предни постове.
« Отговор #5 -: Май 28, 2010, 11:46:55 am »
и аз така разсъждавам ама или е имало нападел (за което немога да гарантиран нищо) или има проблем някъде. Затова пишем тук някой от екипа да погледне и да каже какво и що е било

Е ако се съди по стенвестника, не е имало нападател. Да, някой е пуснал атаката. Но не е имало никой в предният пост, когато се е извършвала тя. Така че на практика не е имало нито един атакуващ. Битка не се провежда и защитника печели служебно.

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Въпросче за превземането на предни постове.
« Отговор #6 -: Май 28, 2010, 11:59:24 am »
Е ако се съди по стенвестника, не е имало нападател. Да, някой е пуснал атаката. Но не е имало никой в предният пост, когато се е извършвала тя. Така че на практика не е имало нито един атакуващ. Битка не се провежда и защитника печели служебно.

въпроса е че в дадения случей ние губим.

Kilgor

  • Гост
Re:Въпросче за превземането на предни постове.
« Отговор #7 -: Май 28, 2010, 12:17:19 pm »
въпроса е че в дадения случей ние губим.

Ооо, моя е грешката, не съм догледал. Автоматично реших че като не е имало атакуващ, то вие печелите.

Ами в такъв случай е проблем, освен ако няма нови правила за които нищичко незнаем.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Въпросче за превземането на предни постове.
« Отговор #8 -: Май 28, 2010, 01:04:05 pm »
Не трябва да е така ... доколкото знам . Ще се провери !

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпросче за превземането на предни постове.
« Отговор #9 -: Май 28, 2010, 01:22:14 pm »
Не трябва да е така ... доколкото знам . Ще се провери !


 :-*  Благодаря   *THANK*
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпросче за превземането на предни постове.
« Отговор #10 -: Юни 04, 2010, 01:07:39 pm »
Не трябва да е така ... доколкото знам . Ще се провери !


Добър ден,
само информативно за хората които са чели темата и се интересуват от резултата искам да добавя следните няколко реда с изцяло приятелски и добронамерен тон :)

Днес е 5-тия бизнес ден след като почих отговор че проблема ще бъде разгледан и ще се каже какво точно е станало и как и защо, но явно имаше твърде мн работа по пускането на новата категория и неостана време за проверката на възникналата ситуация. Ние поста си го върнахме така че проблеми няма, но остава въпроса дали случката е някакъв бъг в системата или аз не разбирам нещо. Това ще си остане загадка за мен надявам се за екипа да не е. Също така се надявам ако е имало нещо да са го засекли, защото ние сме си взели поука и надали ще ни засегне тази ситуация отново. А пък целта на всички ни е играта да върви нагоре и да помагаме с каквото можем.

Общо взето мисля това беше :)
Поздрави и приятна и успешна игра на всички.

Заключвам.
« Последна редакция: Юни 04, 2010, 01:16:21 pm от diablo_lod »
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Въпросче за превземането на предни постове.
« Отговор #11 -: Юни 04, 2010, 02:29:53 pm »
Беше бъг нападателите са имали човек в предния пост а защитниците не , макар че този играч е бил по-висока категория и неможе да участва в битката сисемата го е отчела като присъствие и поради липса на други герои и от двете страни е присъдена победа за атакуващите.
Проблема е оправен и нетрябва да се повтаря.