Автор Тема: Добре де , това на какво прилича  (Прочетена 946 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Добре де , това на какво прилича
« -: Юни 03, 2010, 10:38:37 pm »
Влизам в герой 31 ниво и се опитвам да крафтна легендарна рецепта..Да ама не ..Щото героя е 31 ниво..За екипировката знам - къде пише за крафтинга и промените в него??? Прерових новините в играта - нищо..И що за дивотия е да мога да си крафтвам вече научените рецепти 38 ниво , а да не мога да крафтвам легенда 39? И не мога да научавам нови 38 ниво..Така които научил нещо ,  научил - останалите - ДГД..В случая съм привилигирован ама това няма абсолютно никакво значение..И понеже съм бесен , спирам да коментирам че ще напиша нещо дето утре ще съжалявам..Въпроса ми е - КЪДЕ В НОВИНИТЕ Е НАПИСАНО ЗА ПРОМЕНИТЕ В КРАФТА? И защо като кликна на рецепта ми обяснява че трябва да съм по високо ниво за да се екипирам с предмета а не ми пише че нямам необходимият опит или ниво за да я науча?????????????????????? Като майстор ме интересува дали мога да науча рецепта и да я крафтвам , а не дали мога да се екипирам с предмета от нея..Този текст е за предмета от рецептата , не за самата рецепта.. :(
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 10:47:27 pm от Sion »
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Добре де , това на какво прилича
« Отговор #1 -: Юни 04, 2010, 09:52:45 am »
Проблемът е отстранен.
Било е недоглеждане от страна на Екипа, извиняваме се за причинените неудобства.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts