Автор Тема: стрелец с бронзова шапка  (Прочетена 1016 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ghim-333

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 201
  • Karma: +11/-35
    • Профил
стрелец с бронзова шапка
« -: Юни 07, 2010, 08:31:44 pm »
сега гледах в статистиката и се натъкнах на няколко героя - стрлци, но с люспени ризници примерно или с бронзови шапки...защо става така - нали такива предмети не са от класа на стрелците?

Kilgor

  • Гост
Re:стрелец с бронзова шапка
« Отговор #1 -: Юни 07, 2010, 08:34:41 pm »
сега гледах в статистиката и се натъкнах на няколко героя - стрлци, но с люспени ризници примерно или с бронзови шапки...защо става така - нали такива предмети не са от класа на стрелците?

Aко става въпрос за 2ра категория, могат но след специализацията си (15ниво). Във втора категория има само два класа брони, плетени и кожени. Третият клас брони, кованите, се появяват едва в 3та категория.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:стрелец с бронзова шапка
« Отговор #2 -: Юни 08, 2010, 09:45:36 am »
Само да корегирам Kligor ;) /понеже аз съм свиреп войн/

И във 2-ра има ковани ботуши примерно които са само за клас Воин... Те падат от дроп или от награда приключение последна стъпка /но лично аз не см виждал рецепти за изработка на такива тежки (ковани) брони  но може и да има/.

Иначе всички стрелци избрали дадена специализация след 15-ниво  могат да носят среднотежки брони, а това включва всички плетени брони, шлемове, ръкавици и ботуши, но само клас войн може да носи тежки брони /ковани ботуши, брони, ръкавици и шлемове/

Такива тежки ковани типове брони падат от дроп и приключение в кат.2  /дори в момента има на пазара такива ботуши които само клас воин може да носи "железни ботуши"/

Така, че вече мисля е наясно защо си виждал герой клас стрелец с подобни средно тежки брони и това е в правилата на играта :)