Автор Тема: Хора или Роботи...  (Прочетена 963 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Хора или Роботи...
« -: Юни 10, 2010, 01:02:33 pm »
Здравейте! Предполагам че навсички ни се събра доста напоследък и с нетърпение очакваме летните отпуски. Екипа свърши доста работа и въведе много нови неща. Нормално е да има бъгове и неприятни реакции от наша страна. Възможно е вие да пропуснете нещо и ние да реагираме по-остро. Относно това дали е допустимо или не отговора е не. Не е допустимо, но е простимо, защото всички сме хора, които грешат, а не роботи. Ще ви дам един пример:
 Преди време когато пуснахте новия модул с Замъците и постовете, след реален тест от моя страна за защита на пост, аз установих че бонусите за ров и стена не работят. Беше отворена тема за това във форума и един от Community Manager's ми поиска да му напиша какво точно неработи за да бъде поправено. Месец по-късно в "митичната" първа битка за замъка в Фалар тези бонуси отново неработеха и всички знаем какво последва после. Много главоболия, ненужни загуби от връщането на системата и т.н. Благодаря на екипа защото направи всичко възможно да поправи нещата, но трябваше ли да се стигне дотам..Дали Community Manager-а не си е свършил работата, дали е програмиста или кратките срокове са виновни или нещо друга незнам. А и нескам да знам. На никого не държа сметка, не съм аз човека а и нямам право на това. Недопустимо ли е част от екипа да пропусне нещо? Недопустимо ли е trusted member веднъж да не успее да скрие своята емоция? Недопустимо е, но е простимо. И това е най-важното защото всички сме хора е не машини..
Приятна работа/игра на всички и дано след лятото да сме всички тук, заредени с нови сили :)
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 01:09:46 pm от helllfire »