Автор Тема: възстановяване  (Прочетена 1431 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosiger

  • Гост
възстановяване
« -: Юни 03, 2010, 09:30:48 am »
вчера и днес забелязах че наемниците ми за цяла нощ изобщо не си възстановяват духа и здравето.моля да се провери дали има някакъв проблем.-свят 2-konan21

Неактивен ghim-333

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 201
  • Karma: +11/-35
    • Профил
Re:възстановяване
« Отговор #1 -: Юни 03, 2010, 09:32:12 am »
няма проблем, като умрат (тоест свърши им здравето) трябва да ги излекуваш в Лечебницата...

kosiger

  • Гост
Re:възстановяване
« Отговор #2 -: Юни 03, 2010, 09:47:39 am »
няма проблем, като умрат (тоест свърши им здравето) трябва да ги излекуваш в Лечебницата...
първо не са умирали.второ играя не от вчера за да незнам че трябва да се лекуват.според мен си има някакъв проблем.последна битка вчера в 22.00ч.първата ми за днес 10.00ч. това са 12ч време за възстановяване и при положение че имам активиран орден на мистика който увеличава времето за поправка

това е днес в началото на битката


Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:възстановяване
« Отговор #3 -: Юни 10, 2010, 11:12:55 pm »
Понякога и при мен се появява същият проблем.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:възстановяване
« Отговор #4 -: Юни 11, 2010, 07:57:19 am »
Не че нещо ама като гледам sreen-a май си преспал в многостепенната  :) Ако това е така трябва да знаеш че отдавна въведоха правило че в многостепенните здравето и духа не се възстановяват.

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:възстановяване
« Отговор #5 -: Юни 11, 2010, 03:28:19 pm »
Струва ми се, че всички сме наясно с липсата на възстановяване в многостепенните.
Както и да е, ето пресен пример от днес - наемник с 11 здраве, при положение, че е имал към 16 часа да се възстанови и е стоял заедно с останалите наемници и героя ми в града. Днешната случка е от Свят 3 (досега все в Бета ми се получаваше), останалите наемници също не са в добра форма , въпреки че двама бяха току-що съживени в таверната (здравето им е на максимум, но духа не е).
« Последна редакция: Юни 11, 2010, 03:31:39 pm от minchoba »

kosiger

  • Гост
Re:възстановяване
« Отговор #6 -: Юни 11, 2010, 04:19:08 pm »
Не че нещо ама като гледам sreen-a май си преспал в многостепенната  :) Ако това е така трябва да знаеш че отдавна въведоха правило че в многостепенните здравето и духа не се възстановяват.
това нали не е сериозно което казваш.щом задавам въпроса значи дийствително имам проблем който не мога сам да си обясня.но от този ден насам всичко си е наред и мерковете се зареждат.изглежда е бил временнен проблем.