Автор Тема: +1 to all skill levels  (Прочетена 1632 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mARTo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +2/-1
    • Профил
+1 to all skill levels
« -: Декември 17, 2009, 12:54:38 am »
Здравейте,
Може би е дискутирано във форума, може и дизайнерите да са го мислили, но аз да си го кажа  :)
Идеята ми идва от една друга велика игра. Възможно ли е да се направят атрибути на предметите (оръжия, брони, бижута) които да дават точки на дадени умения или +1 или +2 на всички умения на които е вдигната поне една точка. Примерно ако героят който има такова умение да може да ползва бонуса, а защо не и уменията да важат по типове герои, а не по специализации (предполагам призрачните преследвачи много ще се зарадват на метателно копие с +3 орлово око).
 
Opinions are like assholes, everybody got one and they all stink

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:+1 to all skill levels
« Отговор #1 -: Декември 17, 2009, 01:52:45 am »
Здравейте,
Може би е дискутирано във форума, може и дизайнерите да са го мислили, но аз да си го кажа  :)
Идеята ми идва от една друга велика игра. Възможно ли е да се направят атрибути на предметите (оръжия, брони, бижута) които да дават точки на дадени умения или +1 или +2 на всички умения на които е вдигната поне една точка. Примерно ако героят който има такова умение да може да ползва бонуса, а защо не и уменията да важат по типове герои, а не по специализации (предполагам призрачните преследвачи много ще се зарадват на метателно копие с +3 орлово око).
 

Това умение +1 to all skill levels го има мистик , ще има бонуси за някои умения .
п.п. и сега си има бонус обсег(орлово око)

Неактивен muratito

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 309
  • Karma: +25/-58
    • Профил
Re:+1 to all skill levels
« Отговор #2 -: Декември 18, 2009, 01:32:47 pm »
човека иска да каже предметите да дават такива бонуси  ;)
че мистик на светлината има такова умения е вярно


пич четох някаде,че ще има и такива предмети след време,само тарпение играта не е завършена.ние играчите сега сме опитни зайчета,ако мога така да се изразя  :D

ииии един + за теб  ;)
дайте вотче PLS
http://muratito.mondozoo.com

Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Re:+1 to all skill levels
« Отговор #3 -: Декември 18, 2009, 09:37:23 pm »
Здравейте,
Може би е дискутирано във форума, може и дизайнерите да са го мислили, но аз да си го кажа  :)
Идеята ми идва от една друга велика игра. Възможно ли е да се направят атрибути на предметите (оръжия, брони, бижута) които да дават точки на дадени умения или +1 или +2 на всички умения на които е вдигната поне една точка. Примерно ако героят който има такова умение да може да ползва бонуса, а защо не и уменията да важат по типове герои, а не по специализации (предполагам призрачните преследвачи много ще се зарадват на метателно копие с +3 орлово око).
 




Идеята е хубава  :P Дано в бъдеще да се въведат тези опции  ???

+ за теб  ;)

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:+1 to all skill levels
« Отговор #4 -: Декември 19, 2009, 01:01:36 am »
С въвеждането на подобни екстри балансирането между героите ще стане много трудно, а то и в момента не е съвършено. Не напразно игрите на БЛИЗАРД се бавят толкова много. Целта е постигане на баланс. В момента призрачния преследвач си е достатъчно мощен и без орловото око.

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:+1 to all skill levels
« Отговор #5 -: Декември 20, 2009, 11:45:35 pm »
че в момента какво му е на баланса  ??? всеки може да бие всеки... всичко зависи от това кой как е разпределил точките, уменията и какви предмети има, а това че даден герой се е насочил да е силен с/у един противник и това го отслабва от други е въпрос на избор... това е хубавото на играта че всичко е въпрос на избор