Автор Тема: покупка на диаманти чрез b-pay  (Прочетена 1402 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен joro_en

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +2/-0
    • Профил
    • Ел. поща
покупка на диаманти чрез b-pay
« -: Юли 06, 2010, 09:13:42 pm »
Здравейте,

Първо да се извиня ако не съм поставил темата на правилното място, но това което ще опиша по-долу според мен е проблем...

Закупих диаманти чрез SMS. С бонуса от гилдията (20%) получих съответно 72 диаманта. Дотук добре!!! Веднага след това си изтеглих номер на фактура за 40 лв за плащане от банкомат, която платих в рамките на следващите 15-20 минути. И тук ми идва въпроса:

По моята аритметика тази фактура ми дава 550 диаманта + 50 % за втора покупка в рамките на 2 часа + 20 % бонус от гилдията, смятам че трябваше да получа 885 диаманта.

На практика обаче получих 825 диаманта, и немога да изчисля как стана това. Не че 50 диаманта ще ме оправят в играта или в живота, ама...като си плащаме нека да ни е ясно.Може ли някакво обяснение от някои компетентен.................

Герой: joro_en
свят 2 бета
Благодаря предварително!!!

Kilgor

  • Гост
Re:покупка на диаманти чрез b-pay
« Отговор #1 -: Юли 06, 2010, 11:31:38 pm »
Зачита се по-големият бонус. В случая това е от промоцията 50% и бонусът от гилдията не се зачита. Чисто и просто се взема по-големият от двата бонуса.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:покупка на диаманти чрез b-pay
« Отговор #2 -: Юли 07, 2010, 08:41:50 am »
а този бонус 20% от гилдията не отива ли в хазната на гилдията

Kilgor

  • Гост
Re:покупка на диаманти чрез b-pay
« Отговор #3 -: Юли 07, 2010, 08:45:08 am »
а този бонус 20% от гилдията не отива ли в хазната на гилдията

Да, отива в хазната. Само героят не го получава, ако може да ползва по-голям бонус.

Неактивен joro_en

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +2/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:покупка на диаманти чрез b-pay
« Отговор #4 -: Юли 07, 2010, 12:55:01 pm »
аха ясно............пак нещо недоизказано открихме..............но ной-важното е да не спираме да спонсорираме създателите на играта, че да продължим да и се радваме....

Благодаря и успех

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:покупка на диаманти чрез b-pay
« Отговор #5 -: Юли 07, 2010, 12:55:14 pm »
получил си повече, ами явно има до пълнителен бонус, видях че при първа поръчка на един смс дава 69 диаманта, незнам как ги изчислява но съм доволен