Автор Тема: Не показва битката  (Прочетена 1216 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Не показва битката
« -: Юли 15, 2010, 04:27:52 pm »
Значи следният проблем ми се появява героят ми охраняваше саюзник докато копаеше и какво става по едно време гледам 2-ма наемника са ми мъртви на другият и на героят ми са му спаднали силата на което си викам а някой сее опитал да ме удари поглеждам в съобщенията няма нищо поглеждам в профила ... на пляка и на другите ... пак няма нищо. Изглежда че съм победил щом ми е оцелял героя и 1 наемник ... но никъде не показва тази битка за проведена ... Geroi : Shivers Svqt 3  20 lv в момента Наемниците са ми съответно от 25-лв нагоре ( за да се оточни за коя битка става на въпрос да не се обърквате от стари които имам със по слаби наемници ) :)

Shivers

  • Гост
Re:Не показва битката
« Отговор #1 -: Юли 15, 2010, 04:29:39 pm »
П.С няма и ефект върху славата или паричното ми състояние от битката.... Наглеждам и саюзниковият герой погледнах и там няма изписана битка...
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 05:03:11 pm от Shivers »

Shivers

  • Гост
Re:Не показва битката
« Отговор #2 -: Юли 15, 2010, 05:13:11 pm »
А и още едно нещо не ми се отваря нова тема защото нее болка за умирачка и е незначително но може да искате да го изшлайфате ... когато охранявам съюзника ... не ми го показва във Герой във смисъл все едно че нее там пише кои други играчи са там но него го няма...

Shivers

  • Гост
Re:Не показва битката
« Отговор #3 -: Юли 15, 2010, 05:16:33 pm »
Ехее какво става тук бре ... сега поглеждам и единият ми е наемник е мъртав другите не са пипнати което ми е малко странно ако пак са ме нападнали да си ги пипнали другите поне щом единият е умрял ... какво става бе народе да не природни бедствия да ме удят нещо ??

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Не показва битката
« Отговор #4 -: Юли 15, 2010, 05:40:50 pm »
Доклади от охрана не се получават засега ...