Автор Тема: Да се извиня  (Прочетена 1011 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Да се извиня
« -: Юли 08, 2010, 11:43:17 am »
Последните дни леко преминавах тона в някои от постовете..Определено имам ред причини да съм недоволен от доста много неща , но съм се опитвал винаги да спазвам добрия тон , а сега се отклоних от него..В Екипа имам и доста познати и доста приятели  и не си струва заради една игра да си разменяме реплики..Ще е добре да се погледнат нещата , които коментирахме , ще е хубаво и да се променят така щото да има някакъв относителен баланс..Хубаво е и да се тества всичко преди да се пуска, щото драстичната промяна с ножовете в рамките на 3-4 часа няма как да оставя добри впечатления и доволни играчи/ още съм на мнение че чисто математически 12 са рундовете и за копията и за ножовете при които битките ще са на кантар/..Най малкото като има новост подреждаш и пренареждаш и като след няма и ден установиш че нещата пак са променени и то дрстично - в случая с 50% , оставаш хем тотално разочарован , хем си загубил и ресурс за купуването и подреждането..Желая успех и ако съм обидил някой , моля да бъда извинен/ и играчи и Екип/.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Dushevadeca

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 19
  • Karma: +3/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Да се извиня
« Отговор #1 -: Юли 09, 2010, 06:07:16 pm »
Значи си късметлия :) Аз се възмутих в един от постовете ти след последната промяна и въпреки, че не съм обидил никого, нито съм нарушавал добрия тон, но получих банана  :o Явно изпитват модераторите някаква неприязън към мене, защото е за втори път  :( Първия път беше за многократното докладване на проблем, който уж не бил проблем на играта, но когато agentorange писа на програмистите на скайпа, проблемът беше разрешен за отрицателно време. Банана обаче си остана и сега вече съм с последно предупреждение :)
"Ако не Бях дошъл на този свят, вина нямаше да имате, но Аз дойдох и оправдание - НЯМАТЕ!"
Св. София