Автор Тема: Как да изработвам по-добри брони 1 во ниво  (Прочетена 1446 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

magic1

  • Гост
Сега имам занаятчийски точки 128/300 (1 во ниво)
и 102/200 второ ниво.

Мислех, че като мина 100 ще изработвам по-високо ниво предмети, но нищо не се промени.
Как да изработвам по-високо ниво предмети , нали ставаше въпрос , че като имам
повече занаятчийски точки ще мога да изработвам редки предмети?

Не разбрах за този въпрос и четох из форума преди да питам и не можах да се ориентирам.

Моля обяснете!!!



Rayh

  • Гост
Re:Как да изработвам по-добри брони 1 во ниво
« Отговор #1 -: Юни 28, 2009, 11:28:25 am »
трябва да имаш 200 занаят в ниво тогава ще имаш шанс за редки изработки

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Как да изработвам по-добри брони 1 во ниво
« Отговор #2 -: Юни 28, 2009, 11:32:03 am »
Сега имам занаятчийски точки 128/300 (1 во ниво)
и 102/200 второ ниво.

Мислех, че като мина 100 ще изработвам по-високо ниво предмети, но нищо не се промени.
Как да изработвам по-високо ниво предмети , нали ставаше въпрос , че като имам
повече занаятчийски точки ще мога да изработвам редки предмети?

Не разбрах за този въпрос и четох из форума преди да питам и не можах да се ориентирам.

Моля обяснете!!!


1. Нивото на изработения предмет зависи от рецептата по която го изработваш (пише си на самата рецепта за кое ниво е), а не от броя занаятчийски точки които имаш.
2. Редки предмети ще имаш шанс да изработиш когато направиш 200 занаятчийски точки в съответната категория. Т.е. ако си минала 200 занаятчийски точки в първа категория ще имаш шанс да изработиш рядък предмет 1-ва категория, ако си направила 200 занаятчийски точки във втора категория - ще можеш да правиш редки предмети от 2-ра категория. Не е необходимо да имаш 200 зан. точки първа категория, за да правиш редки предмети от 2-ра. Достатъчно е да има 200 точки във 2-ра категория.


Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Как да изработвам по-добри брони 1 во ниво
« Отговор #3 -: Юни 28, 2009, 08:59:40 pm »
Освен това само в първа категория могат да се правят само редки предмети, освен това първа категория се минава твърде бързо и не виждам смисъл да се развива занаят първа категория! Да не говорим че всичко което можеш да направиш в първа категория можеш да го намериш и по хубаво в магазина в "равнината на надеждата", тогава защо да хабиш ресурси? Тези ресурси всичките от първа категория се използват и в рецептите от втора! Съветвам те да зарежеш първа категория така и само ако ти трябва нещо за някой герой да му правиш, пък ако стане рядко още по добре :) Като тук има още една подробност която никой не е споменал, а именно че от 200 до 300 точки се качват точки само при изработката на редки предмети, така както е при обработката на ресурсите. Което не обяснява защо когато достигнеш 300 точки, което е максимума в първа категория, защо не могат да се правят уникални предмети там, но това е друга тема... Във всяка друга категория когато достигнеш 300 точки вече имаш шанс и за уникални предмети и пак така само те ти качват занаята и така до 400, след което вече можеш да правиш и епични. Само не знам за комплектите как стоят нещата :)

П.П. Понеже не съм занаятчия,м ако нещо съм допуснал неточност моля да ме поправят, но на теория така седят нещата, поне за сега :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Как да изработвам по-добри брони 1 во ниво
« Отговор #4 -: Юни 29, 2009, 06:36:46 am »
Като тук има още една подробност която никой не е споменал, а именно че от 200 до 300 точки се качват точки само при изработката на редки предмети, така както е при обработката на ресурсите. Което не обяснява защо когато достигнеш 300 точки, което е максимума в първа категория, защо не могат да се правят уникални предмети там, но това е друга тема... Във всяка друга категория когато достигнеш 300 точки вече имаш шанс и за уникални предмети и пак така само те ти качват занаята и така до 400, след което вече можеш да правиш и епични. Само не знам за комплектите как стоят нещата :)

П.П. Понеже не съм занаятчия,м ако нещо съм допуснал неточност моля да ме поправят, но на теория така седят нещата, поне за сега :)

Не виждам проблема - като достигнеш 300 точки в първа категория би трябвало да можеш да правиш редки предмети. Легендарни не можеш, защото дори и според мен няма смисъл да се инвестира трайно в занаят първа категория - там нивата се минават доста бързо дори и с обикновенна екипировка.  А в следващите категории почваш да правиш легендарни предмети чак като имаш 301 занаятчийски точки :)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Как да изработвам по-добри брони 1 во ниво
« Отговор #5 -: Юни 29, 2009, 08:33:41 am »
Е щом легендарните са на 301, значи няма легендарни в първа категория, а и аз не съм видял такива до сега :) Но тук въпроса ми е защо легендарните почват от 301, а не от 300. Тогава не би трябвало да се правят епични на 400, а на 401  ;D