Автор Тема: СЪЩИТЕ 2 ЗАКЛЮЧЕНИ ВЪПРОСА БЕЗ ОТГОВОР...  (Прочетена 2415 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Скъпи Witch ...

Първо:
Никаква конкретика по въпроса който съм задал в публикацията /дето вместо да ми отговорят я заключиха/ ...

Второ:
От качеството на какъв по-точно се намесваш - при това без отговор по конкретния въпрос...? Бодигард? Адвокат? Тарикат? или просто "На всяка манджа - меродия!" ?

Забелязвам - че при нарушена справедливост - тези които я забелязват и обръщат внимание на това чрез публикации - те май се оказват виновни... А май не е точно така...

Трето:
ПРЕМИУМ (тука е болд заради копи-пейста, аз не съм виновен...)

1. Дава на героя две допълнителни раници.
2. Всички мисии изискват само една Точка за действие.
3. Занаятчийството изисква само една Точка за действие.
4. Времето за пътуване по картата е намалено с 50%.
5. Можете да съхранявате до 48 Точки за действие.
6. Можете да изпращате героя да работи в Таверната за 24 или 48 часа.
7. При прекратяване на работата получавате злато за изработеното до момента.
8. Възможност за автоматизирано многократно събиране на ресурс от дадено място.
9. Възможност за архивиране на Лични съобщения.

При активиране на Премиум план получавате еднократно:
1. Здравето на Героя се покачва до максимума си.
2. Духът на Героя се покачва до максимума си.
3. Получавате злато равно на изработеното от героя в таверната за 24 часа.

Има смисъл да се дават 5 лева месечно за тази игра - ако искаш няколко неща: (или поне тези двете тук по-долу:)

- Да помогнеш по някакъв макар и минимален начин! Всички игри на подобен принцип се развиват по тази схема - играчите си плащат и срещу съответно платеното - получават поне някакъв минимум от бонуси - които да ги задържат в играта до другото плащане ...

- Да не се лишат от онези там по-горе изредени "благини" на премиума - които явно сме съгласни да имаме срещу 5 лева месечно

Който му е кеф да дава пари - защо да не продължи да ги дава? Предлагаш ми да не пускам Есемес-и  ли?

Или да се откажа от играта? ... Може и това да стане...

Може пък някога да се регистрирам в някоя друга... И там да се появи същата необходимост от питане, свързано с това -логично и справедливо ли се развиват нещата...

Казва народа: "Истината боли!"... Може пък и да е прав народеца... Аз обаче се чудя -точно тебе защо те боли?
------------------------------------------------------------------------------------

Многоуважаеми Rayh,

Линка който ми даваш
(http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=1363.0)
- заключвайки след даването му темата - не ми дава отгово на въпросите които зададох...

Ще ги задам пак:

Свърши ми премиума... Имах 48 точки за действие... Изпуснах часа с няколко минути ...
Влизам - гледам - премиума е свършил... Двете допълнителни раници ги няма... Предметите които са там - изчезнали... Супер...!!! Пуснах си пак премиум за 1 месец - тоест - 5 лева !!! ... Раниците се върнаха естествено... Предметите в тях пак си ги има...Така и очаквах...

Но!!!

Точките ми за действие са 24!!!

Имам Два Логични въпроса...:

1. Нормално ли е да си плащаш и да губиш ?? ...

2. Възможно ли е да ми се възстановят?

Много ми е важно - да ми отговориш - точно ти - преди обаче пак да заключиш темата - и на двата въпроса... А особено на въпрос номер едно!

-----------------------------------------------------------------------------
След неуместната намеса на Witch другият ми въпрос остана заключен - отново без отговор...

И него ще задам отново...

Поисках да си въведа нов "Приятел" - един нов член на Гилдията... Излезе този надпис:

"Не можете да добавяте нови приятели, защото вече сте достигнали максимума!"

Мога ли да попитам уважаемите - колко броя приятели сте ми отредили да имам само?

Ако пусна ЕсЕмЕс за 5 лева - ще мога ли да си добавя още някой?

--------------------------------------------------------------------

Няма болдове... Няма цветове...
Оставам с надеждата - на конкретен въпрос - да получа конкретен отговор...

И много ви моля - преди да са се появили конкретните отговори на всички зададени въпроси - не заключвайте темата... Не е геройска постъпка подобно нещо ...По-достойно е - когато те питат - да отговориш.... Но! - да отговориш точно това което те питат...

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:СЪЩИТЕ 2 ЗАКЛЮЧЕНИ ВЪПРОСА БЕЗ ОТГОВОР...
« Отговор #1 -: Юни 30, 2009, 10:00:28 pm »
Благодаря лично на Fight...!

Ето така се дава конкретен отговор на конкретен въпрос...

Разбрах... Колкото са ми отредили - толкова!
"Преклонена глава - сабя не я сече!" ...  ;D
Не дай си Боже ако примерно добавя трийсетина дружки (ако толкова са ми отпуснати) и пожелая 31-ви... ама... Търпиш! какво да се прави...

Окей...Ще се огранича в сприателяването - в услуга на Световния мир!
Няма проблеми...

Още веднъж - благодаря за отговора...
Аз така обичам - питаш за "Х" - отговарят ти за "Х"...



Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:СЪЩИТЕ 2 ЗАКЛЮЧЕНИ ВЪПРОСА БЕЗ ОТГОВОР...
« Отговор #2 -: Юни 30, 2009, 10:05:39 pm »
Остава само "Rayh" да ми отговори... или пак да заключи темата (ако не може да го направи според конкретно зададените към него въпроси) ...

Rayh

  • Гост
Re:СЪЩИТЕ 2 ЗАКЛЮЧЕНИ ВЪПРОСА БЕЗ ОТГОВОР...
« Отговор #3 -: Юни 30, 2009, 10:16:18 pm »
на първия ти въпрос е отговора е в линка който ти пратих

ти какво искаш повече от това можеш да удължиш премиума по всяко време какъв  ти е проблема а и това е пожелание аз като седна да пия никой не ме кара да искам и мезе така че твоя воля а и едва ли си оставил 48 часа  ;)

 на втория ти е отговорил файт ;)

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:СЪЩИТЕ 2 ЗАКЛЮЧЕНИ ВЪПРОСА БЕЗ ОТГОВОР...
« Отговор #4 -: Юни 30, 2009, 10:31:52 pm »
Върнете бекъп и ще видите...
Да! Имах 48 точки!...

Даже видях че някъде около 20:30 днес изтича премиума... Но имах други занимавки... Когато се сетих... А то беше скоро (тука се налагат главни букви, сори...) НО СЛЕД 20:30 ... примерно... 20: 45 или нещо подобно... - вече беше късно... 24 от 48-те точки бяха изчезнали вече...

Извинявайте... Само ще добавя нещо...

Естествено - че ако няма техническа възможност да ми се възстановят 24-те загубени точки за действие - ще продължа да играя играта...

(Даже може например и да разчитате на това... И дори и да има техническа възможност за възстановяване на изгубени точки за действие при всяко подновяване на премиум със закъснение - в момент когато са се били натрупали 48 точки за действие и ... понеже не може да пращаме ЕсЕмЕс-ите в точно определено време - са изчезнали и са останали на ниво максимума за "Не-Премиум" нанасяйки загуба в размер на 24 точки за действие ... - може и нарочно да не ги възстановите...) ...

Обаче искам принципно да погледнете на въпросите които съм задал за подобни ситуации...

И една подсказка към "Rayh" ...

На въпрос 1.
"Нормално ли е да си плащаш и да губиш ?"  - очаквах отговор:

а.) Нормално е! Защото...(тука вече си е конкретното впечатление на отговарящия)
или
б.) Не е нормално!

На въпрос 2.
"Възможно ли е да ми се възстановят?" очаквам отговор:

а.) Възможно е.
или
б.) Не е възможно!


Никъде в линка който и двамата визираме - няма отговори на въпроса, такива каквито той самия специфично изисква да бъдат...


Имам и едно предложение... Тука от бутончетата за форматиране на текст...

Защо имам впечатлението че има излишни бутони?

Например този за "Болд"
А и падащото меню с "Промени цвета"... Май и то не му е мястото тук...

Но на тези последните две неща - към "Rayh" нямам изискването да ми отговаря...

На Файт - съм му благорарил лично за отговора на другия въпрос ... И съм доволен от отговора ...

Rayh

  • Гост
Re:СЪЩИТЕ 2 ЗАКЛЮЧЕНИ ВЪПРОСА БЕЗ ОТГОВОР...
« Отговор #5 -: Юни 30, 2009, 10:42:20 pm »
Върнете бекъп и ще видите...
Да! Имах 48 точки!...

Даже видях че някъде около 20:30 днес изтича премиума... Но имах други занимавки... Когато се сетих... А то беше скоро (тука се налагат главни букви, сори...) НО СЛЕД 20:30 ... примерно... 20: 45 или нещо подобно... - вече беше късно... 24 от 48-те точки бяха изчезнали вече...

Извинявайте... Само ще добавя нещо...

Естествено - че ако няма техническа възможност да ми се възстановят 24-те загубени точки за действие - ще продължа да играя играта...

(Даже може например и да разчитате на това... И дори и да има техническа възможност за възстановяване на изгубени точки за действие при всяко подновяване на премиум със закъснение - в момент когато са се били натрупали 48 точки за действие и ... понеже не може да пращаме ЕсЕмЕс-ите в точно определено време - са изчезнали и са останали на ниво максимума за "Не-Премиум" нанасяйки загуба в размер на 24 точки за действие ... - може и нарочно да не ги възстановите...) ...

Обаче искам принципно да погледнете на въпросите които съм задал за подобни ситуации...

И една подсказка към "Rayh" ...

На въпрос 1.
"Нормално ли е да си плащаш и да губиш ?"  - очаквах отговор:

а.) Нормално е! Защото...(тука вече си е конкретното впечатление на отговарящия)
или
б.) Не е нормално!

На въпрос 2.
"Възможно ли е да ми се възстановят?" очаквам отговор:

а.) Възможно е.
или
б.) Не е възможно!


Никъде в линка който и двамата визираме - няма отговори на въпроса, такива каквито той самия специфично изисква да бъдат...


Имам и едно предложение... Тука от бутончетата за форматиране на текст...

Защо имам впечатлението че има излишни бутони?

Например този за "Болд"
А и падащото меню с "Промени цвета"... Май и то не му е мястото тук...

Но на тези последните две неща - към "Rayh" нямам изискването да ми отговаря...

На Файт - съм му благорарил лично за отговора на другия въпрос ... И съм доволен от отговора ...

1  аз не съм част от хората които работят тук а съм на доброволни начала и няма как да видя нищо
2 плащаш за определена услуга за определено време да не изпадам в гнусни примери
3 това са правилата по тях пишеш и играеш аз заредих премиум 1 седмица преди да изтече стария защото ми взе 10 хода за 5 битки и реших че не съм премиум в бързината да съм изписал тонове глупости
сървара е тестов грешки бол  :)
« Последна редакция: Юли 02, 2009, 10:42:09 am от krest »

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Re:СЪЩИТЕ 2 ЗАКЛЮЧЕНИ ВЪПРОСА БЕЗ ОТГОВОР...
« Отговор #6 -: Юни 30, 2009, 10:46:28 pm »
Ясноооооо....
Можете да заключвате темата....
Аз си направих изводите вече...

Rayh

  • Гост
Re:СЪЩИТЕ 2 ЗАКЛЮЧЕНИ ВЪПРОСА БЕЗ ОТГОВОР...
« Отговор #7 -: Юни 30, 2009, 11:08:08 pm »
(Само за Sotty)

Да си забелязал случайно (от досегашния си житейски опит) че най-много дразнения създават тези които в даден момен посочват "Грешка", "Липса на логика", "Несправедливост", "Неточност", "Пропуск", "Нарушено право", и други подобни...?
Никой не обича да му бъдат посочени едно или повече от тези неща...

Ако не си забелязал досега - те моля да заостриш наблюдателността си и да се опиташ и ти да го видиш това нещо..... А най-добре ще го видиш - ако на теб самия се случи... Което естествено - не ти пожелавам, защото съм свестен човек! ...

Благодаря за предложението ти да се откажа от играта или поне от форума й...Ще го обмисля... Извинявай за досега създадените ти от мен нерви!

Дали пък да не ти предложа - ако видиш моя публикация - просто да не я четеш? Може би ще ти се отрази по-добре да не се затормозяваш с "великите ми изводи"....

Успех в играта!

Уффффф,  най после. След като си направи изводите най-искрено се надявам да се откажеш от играта, или поне от форума. Вече нямам нерви, където и да отворя форума да ти чета великите изводи.
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=1968.0

моля  8)

явно с молби не става

п.п сега ги изтрих но другия път ще пробвам друго бутонче  8)
« Последна редакция: Юни 30, 2009, 11:12:20 pm от Rayh »

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:СЪЩИТЕ 2 ЗАКЛЮЧЕНИ ВЪПРОСА БЕЗ ОТГОВОР...
« Отговор #8 -: Юли 01, 2009, 08:59:57 am »
Вече в няколко Ваши публикации чета открити и не чак толкова открити нападки към Екипа и към модераторите на Форума.
Затова ще Ви го кажа за последен път:

1. Никой не Ви задължава да давате пари за играта и от това следва, че нямате право да изисквате каквото и да е от нас.
2. Ако имате проблеми с акаунта си, за които смятате, че вината в Ваша, можете да ми напишете едно Лично Съобщение и проблемът Ви ще бъде решен.
3. Във фирмата, в която аз работя, трудовият кодекс се спазва стриктно, служителите в нея имат ясно установено и нормирано работно време, така както е записано в трудовите им договори. Ерго -> аз не съм длъжен да стоя във Форума след работно време, за да отговарям на въпросите Ви, когато Вие искате.
4. Ако смятате, че не си върша работата както трябва, можете да напишете писмо на support@imperiaonline.org или да се оплачете на която институция Ви дойде на ум.
5. Ще инструктирам модераторите и ще заключвам и ще оставям без отговор всяка една Ваша тема, в която прочета дори и най-малкия намек за лична нападка към Екипа и към Модераторите на този Форум.
6. Ще правя така, докато започнете да пишете и да общувате със служебните лица като нормален човек.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts