Автор Тема: нива  (Прочетена 1010 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SeaOfEmptiness

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Ел. поща
нива
« -: Юли 04, 2009, 10:10:43 am »
Имам 1 въпрос...прерових почти навсякъде, но никъде не можах да открия на какъв принцип се минава от ниво в ниво? И кое ниво трябва да съм, за да мога да си взимам задачи от таверната? :-\

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:нива
« Отговор #1 -: Юли 04, 2009, 10:20:25 am »
Имам 1 въпрос...прерових почти навсякъде, но никъде не можах да открия на какъв принцип се минава от ниво в ниво? И кое ниво трябва да съм, за да мога да си взимам задачи от таверната? :-\

В по-горно ниво минаваш като се беш и трупаш опит от тези битки. Освен това в играта има и категории -  от 1-9 ниво героят ти е 1-ва категория; 10-19 - 2-ра категория и т.н. до 5-та категория. Всяка провинция е от определена категория. "Равнината на надеждата", където започват всички е първа категория, т.е. съществата с които се биеш могат да са от 1-во до 9-то ниво. Ресурсите които добиваш там също са 1-ва категория. В таверната там можеш да получаваш задачи само докато си 1-9 ниво (1-ва категория). Станеш ли 10-то ниво вече не можеш да взимаш задачи от тази таверна.

А задачи мисля, че можеш да започнеш получаваш като станеш 5-то ниво - това не го помня точно, че отдавна го минах, дано да не те подведа.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:нива
« Отговор #2 -: Юли 04, 2009, 03:03:43 pm »
Не, задачите се появяват още на трето ниво.