Автор Тема: Играта си прави бъзик с мене  (Прочетена 2254 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Играта си прави бъзик с мене
« -: Юли 13, 2010, 01:36:44 pm »
Е кажете ми тва нормално ли е :o

17 пъти я правя и нема и нема епик е на какво прилича това.22% шанс за епик имам,а се едно е 0%.Направо се отчаях от играта тея дни.Толкова ресурси,диаманти отидоха и нищо и нищо един шлем не мога си направя.Още малко рецептата ще изчезне както е тръгнала,а аз още няма имам шлем.И да не говорим че имам 3 напълно обикновени предмета,повечето редки и останалите легендарни,но никакви епици.Половината чук ми отиде за нищо :'(!
Представете си ако се случи на некой нов играч който за пръв път си е купил чук и половината чук да му отиде без да направи никав епик и да изхаби некой и друг милион за ресурси и за моментални изработки.Ем направо ще се откаже.
И сега ще кажете ми такъв ми е късмета ама се пак 17 пъти не е малко.И ако има такива серии без епици трябва има и серии с по 5-6 епика подред ама такива нема естествено.И въпроса е че още не излиза епик.След малко ще пусна пак дано стане вече,че направо откачам от тея проценти и шансове.. >:(

Kilgor

  • Гост
Re:Играта си прави бъзик с мене
« Отговор #1 -: Юли 13, 2010, 01:43:23 pm »
Е кажете ми тва нормално ли е :o

17 пъти я правя и нема и нема епик е на какво прилича това.22% шанс за епик имам,а се едно е 0%.Направо се отчаях от играта тея дни.Толкова ресурси,диаманти отидоха и нищо и нищо един шлем не мога си направя.Още малко рецептата ще изчезне както е тръгнала,а аз още няма имам шлем.И да не говорим че имам 3 напълно обикновени предмета,повечето редки и останалите легендарни,но никакви епици.Половината чук ми отиде за нищо :'(!
Представете си ако се случи на некой нов играч който за пръв път си е купил чук и половината чук да му отиде без да направи никав епик и да изхаби некой и друг милион за ресурси и за моментални изработки.Ем направо ще се откаже.
И сега ще кажете ми такъв ми е късмета ама се пак 17 пъти не е малко.И ако има такива серии без епици трябва има и серии с по 5-6 епика подред ама такива нема естествено.И въпроса е че още не излиза епик.След малко ще пусна пак дано стане вече,че направо откачам от тея проценти и шансове.. >:(

Имал съм 40 хода без епик с 33% шанс... Най-добрата ми серия е 5 епика поред. Случвало ми се е от един чук - 50 хода - да излизат 27 епика.
Не се отчайвай, ще започнат да излизат. Кофти когато си в началото на занаятчийската кариера. Още не си завъртял колелото на производството както трябва, дал си много пари за ресурси и чук, а нищо не излиза. В бъдеще, един хубав, "късметлийски" ден, може цяла седмица да те храни. Тогава няма и да броиш от колко хода, колко епика са излезли.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Играта си прави бъзик с мене
« Отговор #2 -: Юли 13, 2010, 01:48:10 pm »
ем какво да ти кажа надявам се да не ти подобря рекорда  с тея 40 хода  :D
Иначе това 50 хода 27 епика просто уникално как не може ми се случи и на мене даже половината от тея 27 стигат ма то не става.По 4-5 макс епици и тва е.А ся съм в лошо серия ще видим надявам се да свърши вече че свърших и диамантите  :D

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Играта си прави бъзик с мене
« Отговор #3 -: Юли 13, 2010, 01:50:43 pm »
Има и добри серий , като смениш 20-30 чука ... няма как да не попаднеш на такава сериа ;) Питай мен от опит ти казвам.

Kilgor

  • Гост
Re:Играта си прави бъзик с мене
« Отговор #4 -: Юли 13, 2010, 01:51:04 pm »
ем какво да ти кажа надявам се да не ти подобря рекорда  с тея 40 хода  :D
Иначе това 50 хода 27 епика просто уникално как не може ми се случи и на мене даже половината от тея 27 стигат ма то не става.По 4-5 макс епици и тва е.А ся съм в лошо серия ще видим надявам се да свърши вече че свърших и диамантите  :D

Ще ти се случи, ако много майсториш. По онова време работех с 3ма майстори всеки ден по 50 хода с всеки майстор. В продължение на 2-3 месеца. Чисто статистически нямаше как да не ми се случи и доброто и лошото. Но като цяло, ако си сметна всичките производства, мога да кажа че процентите са коректни.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Играта си прави бъзик с мене
« Отговор #5 -: Юли 13, 2010, 02:56:04 pm »
18-ти път пак няма епик след 7 часа още 1 път ще пусна дано стане вече  :'(

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:Играта си прави бъзик с мене
« Отговор #6 -: Юли 13, 2010, 03:13:35 pm »
Прежали се, пусни мигновенна и може да счупиш каръка

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Играта си прави бъзик с мене
« Отговор #7 -: Юли 13, 2010, 03:20:56 pm »
Ето ти рекорд за подобряване :
Шанс за създаване на епик:20%
Поредни опити без епик-50
Накрая накарах един авер да влезне и да пусне нещо той, че да счупим каръка :)
После се уля от епици. Не търси логика тука, зависи от коя част на пирамидката си  ;)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Играта си прави бъзик с мене
« Отговор #8 -: Юли 13, 2010, 03:27:10 pm »
Прежали се, пусни мигновенна и може да счупиш каръка
Пускал съм поне 10-11 пъти от тея 18 мигновени.Сега нямам възможност понеже нямам достатъчно злато в мен за да купя диамант и ресурси после да пусна пак.А не мога ида и до банката така че вечерта пак ще пробваме :)
Мисля че рекорда на Kilgor е по-сериозен понеже е бил с 33% шанс за епик ти само с 20%.Но се пак както върви ще пробвам чупя някои от двата  :D

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Играта си прави бъзик с мене
« Отговор #9 -: Юли 13, 2010, 03:46:14 pm »
Мисля че рекорда на Kilgor е по-сериозен понеже е бил с 33% шанс за епик ти само с 20%.Но се пак както върви ще пробвам чупя някои от двата  :D
Ааа не искам да оглавявам такива класации, моля ти се :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Играта си прави бъзик с мене
« Отговор #10 -: Юли 13, 2010, 03:48:20 pm »
Ми малко е късно вече  :D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Играта си прави бъзик с мене
« Отговор #11 -: Юли 13, 2010, 04:25:00 pm »
Имал съм 40 хода без епик с 33% шанс... Най-добрата ми серия е 5 епика поред. Случвало ми се е от един чук - 50 хода - да излизат 27 епика.
Не се отчайвай, ще започнат да излизат. Кофти когато си в началото на занаятчийската кариера. Още не си завъртял колелото на производството както трябва, дал си много пари за ресурси и чук, а нищо не излиза. В бъдеще, един хубав, "късметлийски" ден, може цяла седмица да те храни. Тогава няма и да броиш от колко хода, колко епика са излезли.
Моята най-добра серия е два пъти по 4 епика един след друг , иначе с шанс 99% за рядък успях да направя и обикновен :)