Автор Тема: Приключение без награда  (Прочетена 1347 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Приключение без награда
« -: Юли 15, 2010, 11:52:59 pm »
Здравейте просто искам да обсъдя една задача от приключението Унищожител от ветровитите краища приемам 9-тата стъпка ... Събери 66 тежка кожа ... ее добра си викам сабирам здраво за което са нужни 20-30 точки действие за това количество и накрая трябва да ги продам което да речем 66 тежки кожи струват средно по 300 на парче прави 20к ... е след всичкият този труд се очаква нещо хубаво като бонус а получавам 10 точки действие и 1000 пари ? значи съм на загуба с 20к(да не говорим за множеството изкупени колби) и ако кажем 25 - 10 = 15 точки действие назад и суматия си пари .... еее аз за толкова труд и пари ще си купя ботуши от аукциона направо равни по сила на тези там ? :)

Shivers

  • Гост
Re:Приключение без награда
« Отговор #1 -: Юли 16, 2010, 12:12:43 am »
И сега при повторно препрочитане осъзнавам че не съм обяснил точно какво препоръчвам По време на приключението аз продавах кожите за да мога да възвърна загубите по колбите защото си рекох да се бия на малко по трудно място таман да посабирвам кожи и да качу тук таме малко повече exp във който момент се прибирам щастливо усмихнат вече пише 66/66 събрани щракам във таверната и ... "Липсва ви необходимото количество ресурси, за да завършите задачата!" във който момент осъзнавам какво съм направил грешно .. и една малка сълза започва да се стича по бузата ми осъзнавайки че или пак трябва да събера 66 кожи или да събера 20к и да купя 66 кожи ... та предложението ми е ако поне не се желае да се намали трудноста на мисията поне да се напише едно нещо в описанието : Предайте 66 кожи на еди кой си ... благодаря :)

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Приключение без награда
« Отговор #2 -: Юли 16, 2010, 04:17:25 am »
.. и една малка сълза започва да се стича по бузата ми осъзнавайки че или пак трябва да събера 66 кожи или да събера 20к и да купя 66 кожи ...

Ако купиш 66 кожи няма да стане, трябва пак да ги събереш и то само от тази провинция.
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Приключение без награда
« Отговор #3 -: Юли 16, 2010, 08:36:23 am »
Ако купиш 66 кожи няма да стане, трябва пак да ги събереш и то само от тази провинция.
Това не е вярно . Може да ги купиш за да ги предадеш при условие че вече са одрани и отчетени , но от това засега няма смисъл.
Работи се по задачите , скоро ще имат по-различно заплащане  :)