Автор Тема: Шампион на Сонория 4/11  (Прочетена 1524 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dich69

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Шампион на Сонория 4/11
« -: Юли 27, 2010, 01:08:17 pm »
Здравейте, днес ми се случи нещо старнно, подготвих се за тази многостепенна задача "История за котките" както подобава, с достатъчно елексири и нужният ми брой точки за действие. Но бях изненадан след 3-тата битка, даваше ми горе 4/8, което значи че трябваше да се бия в 4-та битка, но когато натиснах бутона "БИТКА", о, изненада, отзовах се в града, и трябваше да пътувам отново до Карнивалия и съответно изминатите битки нямаше как да бъдат отчетени но и точките ми за действие съответно си отидоха в небитието, .и започнах всичко отначало. На някой друг случвало ли му се е такова нещо. Подобно нещо ми се случи и в Именията на Фаролин, тама както си копам камъни, след изтичане на времето таймерът остава на 00:00 и трябва да рефрешна за да се измъна и о отново съм в града, едно че трябва да пътувам до мястото за копане отново и друго че точките ми за действие си отиват без резултат.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Шампион на Сонория 4/11
« Отговор #1 -: Юли 27, 2010, 01:37:56 pm »
Кой акаунт, кой свят? През какъв браузър играеш?

Неактивен dich69

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Шампион на Сонория 4/11
« Отговор #2 -: Юли 27, 2010, 02:23:17 pm »
Ами играя на българският сървър, не знам да има друг свят освен този на който играя. Иначе това ми се случи с Мозила тази сутрин, за камъните беше миналата седмица, но не знам точно кога, акаунта е Nelly99
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 02:27:07 pm от dich69 »