Автор Тема: Малко банално...и нахално...  (Прочетена 4587 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #15 -: Юли 29, 2010, 02:05:14 pm »
По темата- ако само при определени босове можеше да падат диаманти (нееднократно възнаграждение) с някакъв шанс, долу-горе хем играчите щяха да имат някаква по-сериозна практическа мотивация да влагат инвестиции за приключенията, хем мулетата нямаше да изкарват диаманти на конвейер. От разпорения корем на някой рейд-бос (като се появят) да се изсипят диаманти пак има някакъв смисъл може би ("Гигантска пинята се появи около бреговете на Грунар. Изяде няколко кораба, така че Императорът прати природозащитниците на разходка до Сибир и откри ловния сезон- за гигантски чудовища, не за екоманиаци, преждевременно. Всички герои да се смятат за поканени.")

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #16 -: Юли 29, 2010, 02:25:34 pm »
Вижте какво, диамантите са най-нужни на слабите играчи. Какви хард босове, какви 6-ти категории ??? Те и без това могат да си ги купят. Мене ако питате даже ако има някакви задачи за диаманти, от 5-та нагоре трябва да спират.

Моето мнение е да са си както бяха и преди, но без занятчийски задачи, и да дава м/у 0-1, 1-2.
Щом на някой му е забавно, и има време да играе с 20 мулета, моля. Но дайте шанс на всички да могат да изкарат по някой лев, да се облекат добре, да могат да влязат в сериозните битки, да усетят какво прави диаманта. Познавам хора които никога на са имали нито един диамант! Те нямат представа какво е да си премиум, какво е инструмент, да рефрешнеш таверна и тн. Все неща които на всеки ще харесат, но ако месечния дабит на задачите е 20-30, пак ще трябва да се пращат SMS-и. Зарибявка...

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Малко банално...и нахално...
« Отговор #17 -: Юли 29, 2010, 04:21:44 pm »
Ми колкото и да ми е неприятно ще го кажа *hihi*

И аз бях против спирането на задачите ,но пък сега си знам- 2смс-а и айде 4 месеца премиум.
другата седмица като ме хване главата пак така. Не дай си Боже и да не ме пусне -отиде :)))
Приятно съм изненадан ,че се повиха тези награди в приключенията.Само там им е мястото! Така муле не муле ще стане и герой,който не е само за ресурс.Ще може да се развива и да си се бие както трябва.  >:(
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))