Автор Тема: Програми  (Прочетена 2320 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Програми
« -: Юли 31, 2010, 01:52:57 pm »
Тук можете да предлагате интересни програми и програми, който търсите.
Аз търся програма за часовника като на Vista и това, което показва натоварването на процесора като на Windows Vista.
Ако някой ми ги каже, който е на Виста или просто ги знае ще съм му много благодарен. :)

П.п: Намерих програмата за часовника. Сега ако някой може да ми каже само другата  :-[
« Последна редакция: Юли 31, 2010, 02:01:53 pm от toniboni5 »
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*

Неактивен nemezius

  • Prince of Chaos
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-3
    • Профил
Re:Програми
« Отговор #1 -: Юли 31, 2010, 01:57:22 pm »
Тук можете да предлагате интересни програми и програми, който търсите.
Аз търся програма за часовника като на Vista и това, което показва натоварването на процесора като на Windows Vista.
Ако някой ми ги каже, който е на Виста или просто ги знае ще съм му много благодарен. :)

П.п: Намерих програмата за часовника. Сега ако някой може да ми каже само другата  :-[

Просто ти трябва сайдбар за XP, ако правилно съм те разбрал :) Дръпни си от ТУК.
« Последна редакция: Юли 31, 2010, 01:59:07 pm от nemezius »

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Програми
« Отговор #2 -: Юли 31, 2010, 02:01:24 pm »
Просто ти трябва сайдбар за XP, ако правилно съм те разбрал :) Дръпни си от ТУК.
Страшно ти благодаря. Точно това търсих.  *COURTESY* *WIZARD* *drunk*
Веднага получаваш +че :P
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Програми
« Отговор #3 -: Юли 31, 2010, 02:56:14 pm »
Някой пробвал ли е това?

Неактивен nemezius

  • Prince of Chaos
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-3
    • Профил
Re:Програми
« Отговор #4 -: Юли 31, 2010, 03:07:07 pm »
Да, Шереметев, и е относително добро. Има много предимства, като например многоезичността(в това число и Български език на напълно функционално ниво), но си има и недостатъци, акто например неподсигуряването на информацията от някои гаджети(например, влизането в gmail пощата през техния гаджет става през http, а не през https, което за мен малко или много е потенциално улеснение за прихващане на пакети с хешове), или пък ограничеността на други гаджети- вградения "Време" например подава информация за само 3 града в България- София, Варна и Пловдив, което определено не може да покрие дори приблизително точността на други гаджети, които са достъпни за FireFox или Windows Sidebar.
Да не говорим, че този сайдбар запазва резервни копия на всеки отворен файл/документ, за да може в по-късен момент това копие да се използва за "възстановяване на изтрити файлове", както описват от Гугъл. Това добре, ама до този момент не съм намерил откъде да изключа тази функция(а май няма и изключване), което веднага означава че нямам избор и гугъл може да прави такива копия на всичко- без да пита, без нищо такова- Е, къде остава поверителността тогава?!
« Последна редакция: Юли 31, 2010, 03:16:15 pm от nemezius »

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Програми
« Отговор #5 -: Юли 31, 2010, 03:24:50 pm »
Просто ти трябва сайдбар за XP, ако правилно съм те разбрал :) Дръпни си от ТУК.
Реших и аз да си го дръпна, обаче от този zip code ми опада косата. Какво ли не пробвах имена,най-различни кодове и нищо не става. Може ли да ми дадеш някой работещ код или да пробвам това на Шереметев?

Неактивен nemezius

  • Prince of Chaos
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-3
    • Профил
Re:Програми
« Отговор #6 -: Юли 31, 2010, 03:34:00 pm »
Реших и аз да си го дръпна, обаче от този zip code ми опада косата. Какво ли не пробвах имена,най-различни кодове и нищо не става. Може ли да ми дадеш някой работещ код или да пробвам това на Шереметев?

Код: ("София") [Маркирай кода]
BUXX0005

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Програми
« Отговор #7 -: Юли 31, 2010, 03:38:20 pm »
Код: ("София") [Маркирай кода]
BUXX0005
Да, знам. За Пловдив е BUX0004, но пак не става.