Автор Тема: предложение относно левелите  (Прочетена 1476 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kicata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +1/-11
    • Профил
предложение относно левелите
« -: Август 14, 2010, 08:23:54 am »
мисля че е редно при положение че герой примерно 24ти левел след като не може да се екипира с дрехи и оръжия за над 25ти левел да не може да го нападат и герои над 25ти левел

newcomer

  • Гост
Re:предложение относно левелите
« Отговор #1 -: Август 14, 2010, 08:51:44 am »
мисля че е редно при положение че герой примерно 24ти левел след като не може да се екипира с дрехи и оръжия за над 25ти левел да не може да го нападат и герои над 25ти левел


За предизвикателство ли става въпрос? Или за плячка (нападат)?

Неактивен kicata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +1/-11
    • Профил
Re:предложение относно левелите
« Отговор #2 -: Август 14, 2010, 09:14:23 am »
за предизвикателството ... аз съм 48ти левел но все пак не е честно спрямо героите които скоро са станали 5та категория и са с оръжия и екипировка от по ниска категория (да не говорим че и рядко някой прави дрехи и оръжия примерно 44то ниво ... всеки гледа да прави 48мо ниво и по някога героя скоро преминал 40то ниво продължава да е с дрехите и оръжията от предната категория)
нямам в предвид нападенията за плячка в съответните земи ... там всеки си поема риска
« Последна редакция: Август 14, 2010, 09:16:28 am от kicata »

newcomer

  • Гост
Re:предложение относно левелите
« Отговор #3 -: Август 14, 2010, 04:52:49 pm »
за предизвикателството ... аз съм 48ти левел но все пак не е честно спрямо героите които скоро са станали 5та категория и са с оръжия и екипировка от по ниска категория (да не говорим че и рядко някой прави дрехи и оръжия примерно 44то ниво ... всеки гледа да прави 48мо ниво и по някога героя скоро преминал 40то ниво продължава да е с дрехите и оръжията от предната категория)
нямам в предвид нападенията за плячка в съответните земи ... там всеки си поема риска

По темата за Предизвикателството е писано много. Включително и за рецептите 44 категория и за тяхната "непривлекателност" - повечето майстори ги отбягват. Изчакай до понеделник за да получиш отговор.

Неактивен nemezius

  • Prince of Chaos
  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-3
    • Профил
Re:предложение относно левелите
« Отговор #4 -: Август 14, 2010, 05:21:16 pm »
Доста смислено и обосновано предложение (Y)+1