Автор Тема: За 5 минути работа  (Прочетена 1664 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
За 5 минути работа
« -: Юли 22, 2010, 02:15:04 pm »
Разделението на подкатегории беше добро но .... , ако имаше реципрочни рецепти за ниската подкатегория ...Комплектите за дадена категория , можеха да се използват от всички в категорията/ най малкото иначе безмислените по показатели и същество зелени облекла можеха да станат малко по привлекателни/..Сега при настоящата ситуация пак имаме старите категории само дето завършват на пет вече..И играчите се принуждават да се бият в по високи категории с екипите си от предишните..За комплектите е ясно - за 5 минути работа е да се разреши да се ползват от всички в категорията независимо от нивото..И рецептички трябва да се напишат - така че уважаеми дами и гопода от Екипа - захващайте се за работа..Щото това с рецептите трябваше да предхожда промяната в категориите....Но това е  друг въпрос и не искам да го засягам..


Eдит: Знам че Отон пише рецептите и за покажа че не съм злопаметен , а и за да ускори процеса ще дам една подсказка - рецептите с полускъпоценни камъни - ахат , топаз ,смараг и т.н да минат автоматично към ниво завършващо на 4 , докато тези с перла , рубин , обсидиан и т.н да останат на 8 и 9...
« Последна редакция: Юли 22, 2010, 02:21:36 pm от Sion »
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Re:За 5 минути работа
« Отговор #1 -: Юли 22, 2010, 02:22:00 pm »
 :D кога още писах за това нововъведение, 48 мо ниво са с пъти по добри от 54 ама те си го знаят де.
чувал ли си лафа за кучетата и кервана, е тоя форум е същата работа  :)

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За 5 минути работа
« Отговор #2 -: Юли 22, 2010, 07:05:44 pm »
Подкрепям с 2 ръце!
Но подозирам, че цялата идея да се биеш с въоръжение от предишна категория е да се спъне бързото развитие в ниските нива на категорията.
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:За 5 минути работа
« Отговор #3 -: Август 06, 2010, 02:08:04 am »
Eдит: Знам че Отон пише рецептите и за покажа че не съм злопаметен , а и за да ускори процеса ще дам една подсказка - рецептите с полускъпоценни камъни - ахат , топаз ,смараг и т.н да минат автоматично към ниво завършващо на 4 , докато тези с перла , рубин , обсидиан и т.н да останат на 8 и 9...

Това е едно изключително елегантно решение, пък е свързано с почти нулево усилие по отношение на мисленето. Палци горе!  *YES*