Автор Тема: Задачи Стъпка 10/10: Пътят към мрака  (Прочетена 2233 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Erolard

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Задачи Стъпка 10/10: Пътят към мрака
« -: Август 07, 2010, 10:14:25 am »
Някой да ми помогне плс в равнината на Надеждата съм последната стъпка от приключението (Задача: Изследвай Пукнатината на мъртвеца и елиминирай всякаква съпротива. Очаквай трудни битки. ) бях там 15 пъти избих сичко живо дет мърда и като се прибера в таверната виждам Развитие на задачата     0 от 1.
Плс хелп че вече губя надежда.  *UNDECIDED*

kosiger

  • Гост
Re: Задачи Стъпка 10/10: Пътят към мрака
« Отговор #1 -: Август 07, 2010, 10:21:59 am »
Някой да ми помогне плс в равнината на Надеждата съм последната стъпка от приключението (Задача: Изследвай Пукнатината на мъртвеца и елиминирай всякаква съпротива. Очаквай трудни битки. ) бях там 15 пъти избих сичко живо дет мърда и като се прибера в таверната виждам Развитие на задачата     0 от 1.
Плс хелп че вече губя надежда.  *UNDECIDED*

а ти в края на битките жив ли си ?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re: Задачи Стъпка 10/10: Пътят към мрака
« Отговор #2 -: Август 07, 2010, 10:24:13 am »
Цитат
8. Ако героят умре или се върне в града, докато се намира на етап от многостепенната бойна зона, то той трябва да започне изпълнението на задачата от начало. Задачата за многостепенната бойна зона се счита за изпълнена тогава, когато героят е достигнал и е убил Лидера на зоната, намиращ се в последния етап, без да е умирал* или да се е връщал в града.

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=8757.msg49236#msg49236

Другите неща може и да не ги четеш, че някои още са в разработка. Номерът е да минеш всичките стъпки от многостепенната зона (Пукнатината на мъртвеца) една след друга (без да ходиш до града, иначе почваш наново) и накрая да победиш в последната битка, като героят трябва да е жив.
* На междинните етапи можеш да си мреш спокойно, важното е наемниците ти да печелят битките. Важното е на края да оцелееш.

Неактивен Erolard

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re: Задачи Стъпка 10/10: Пътят към мрака
« Отговор #3 -: Август 07, 2010, 10:26:44 am »
а ти в края на битките жив ли си ?

е да жив съм тя задачата не е много трудна 0/5 бия докато станат 5/5 и се връщам в града и задачата не е изпълнена и така пробвах няколко пъти.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Задачи Стъпка 10/10: Пътят към мрака
« Отговор #4 -: Август 07, 2010, 10:39:22 am »
то това е малко заблуждаващо , като ти пише 5/5 значи имаш още една битка и като я земеш и нея те връща автоматично в града с каруца

Неактивен Erolard

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re: Задачи Стъпка 10/10: Пътят към мрака
« Отговор #5 -: Август 07, 2010, 03:47:20 pm »
то това е малко заблуждаващо , като ти пише 5/5 значи имаш още една битка и като я земеш и нея те връща автоматично в града с каруца


Приключението в Селото на надеждата успешно завършено
.  тнх  :-*