Автор Тема: Online  (Прочетена 2085 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Online
« -: Август 19, 2010, 09:49:25 am »
Защо не се направи да може в статистиката пред всеки играч който е Online да пише, че е Online в зелен цвят, а който е Offline да пише Offline с червени букви. Може освен това да се направи отделен "Таб" в който да се показва всички играчи, който са САМО Online и да може да си ги сортираме по категории.
Надявам се предложението ми да не е лошо  ;)
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Online
« Отговор #1 -: Август 19, 2010, 09:53:46 am »
Вероятно няма да е много сложно да се направи. Обаче имам един въпрос- защо?

Неактивен toniboni5

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 398
  • Karma: +50/-218
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Online
« Отговор #2 -: Август 19, 2010, 09:55:40 am »
Ами честно да ти кажа и аз не знам. Просто ми хрумна тази идея и реших да е споделя, а пък и мисля, че до някъде би било нужно, незнам. Това е просто предложение.
Предложеният от Вас на аукциона Светещите юмруци бе купен. Получихте 14250000 злато. *THANK*

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Online
« Отговор #3 -: Август 19, 2010, 10:03:45 am »
Може да е нужно, за да си правиш сметка каква ти е конкуренцията в момента (колко човека от категорията ти са на линия, колко човека в момента могат да купят нещо от аукциона преди теб, колко човека могат да подбият цената на диамантите/ресурсите, които продаваш,...).

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Online
« Отговор #4 -: Август 19, 2010, 01:47:13 pm »
Защо не се направи да може в статистиката пред всеки играч който е Online да пише, че е Online в зелен цвят, а който е Offline да пише Offline с червени букви. Може освен това да се направи отделен "Таб" в който да се показва всички играчи, който са САМО Online и да може да си ги сортираме по категории.
Надявам се предложението ми да не е лошо  ;)
чата не ти ли стига че показва кои къде е което е супер тъпо а искаш и като за недоразвити ....

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Online
« Отговор #5 -: Август 22, 2010, 02:18:58 pm »
В чата се виждат хората, които са само в твоята провинция, и приятелите ти. Няма GEOIP, за да видиш кой къде е.
Ако имаш желание да се криеш от хората, създай своя тема, където да изложиш причините за това, а и се придържай към реални неща от играта. Ще е интересно да разберем причините, по които някой иска да стои скрит от останалите играчи в една MMORPG.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Online
« Отговор #6 -: Август 23, 2010, 09:25:57 am »
За да го набия преди да избяга, много добре знаеш но както винаги трябва да се направиш на мега интересен
(ако не знаеш как се гледа кои в коя провка е сподели ти в собствена тема, както и защо не знаеш )
« Последна редакция: Август 23, 2010, 09:28:01 am от LCFDIVINE »