Автор Тема: Специалният бонус на 11 ниво в работилниците  (Прочетена 3090 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен popa123

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Специалният бонус на 11 ниво в работилниците
« Отговор #15 -: Септември 12, 2010, 08:57:52 pm »
И твърдо смятам че гилдийте ползващи тайкъв бонус са една крачка пред другите. Хубавото ми облекло категория 5та правено с този бонус ми дава точки колкото хубаво облекло категория 6та правено без бонус - или ако има разлики то те са незначителни. Това ми дава възможност да съм равностоен противник в по-горна категория без да се преобличам. Това малко ли е ?
                                                                                                                         Проблема е че не сме сигурни че тези 25% работят правилно.Освен това не съм съгласен че със екипировка от 5 категория колкото и добра да е можеш да се биеш дълго в 6 категория.Но така или иначе явно не сме на едно и също мнение по този въпрос и няма да се разберем по темата.Лека вечер!

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Специалният бонус на 11 ниво в работилниците
« Отговор #16 -: Септември 12, 2010, 10:17:28 pm »
Проблема е че не сме сигурни че тези 25% работят правилно. ...
И за да ви докажат, че работят, трябва да ви предоставят кода на играта, разпечатан в три екземпляра с нотариална заверка за идентичност. И да ви пратят и програмистите, за да дават обяснения за по-неясните детайли.
Аман вече от тази говорилня. Докладвали сте проблем, някой ще го провери и ще ви бъде отговорено.
Следващи теми с подобно съдържание ще ги считам за спам и заминават в кошчето.