Автор Тема: да го напиша тук да не се мести пак 1000 пъти  (Прочетена 2355 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
да го напиша тук да не се мести пак 1000 пъти
« -: Септември 11, 2010, 11:02:43 am »
Доклад за изработката
---------------------------------------
Множител за време на изработката: x8
Изключителна изработка Рядък: 0 пъти
Изключителна изработка Легендарен: 0 пъти
Изключителна изработка Епичен: 1 пъти
Изработен предмет: Символът на Тъмногория
-----
Ниво - 49
Продажна цена - 30000
Ловкост +45
Точност +20
Пуснато злато +40%
Пуснат предмет +32%
Здраве +234
Дух +125


е кажете това с бонусите ли е егати боклука стана,оправете ги най-сетне
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:да го напиша тук да не се мести пак 1000 пъти
« Отговор #1 -: Септември 11, 2010, 11:46:34 am »
Доклад за изработката
---------------------------------------
Множител за време на изработката: x8
Изключителна изработка Рядък: 0 пъти
Изключителна изработка Легендарен: 0 пъти
Изключителна изработка Епичен: 1 пъти
Изработен предмет: Символът на Тъмногория
-----
Ниво - 49
Продажна цена - 30000
Ловкост +45
Точност +20
Пуснато злато +40%
Пуснат предмет +32%
Здраве +234
Дух +125


е кажете това с бонусите ли е егати боклука стана,оправете ги най-сетне
Еми то не може секи път Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен амулет на нощта бе купен. Получихте 23 750 000 Злато. Ти какво мислиш ? Толазваш се до епични кат5 умъкваш се в много добра гилдия и хоп ставаш МИЛИАРДЕР ЛИ ???? То ако ги нямаше тези бонуси щеше да стане точно това
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:да го напиша тук да не се мести пак 1000 пъти
« Отговор #2 -: Септември 11, 2010, 12:32:53 pm »
Явно много сте се разглезили. Едно време хората се радваха като излезне епик. Сега бил боклук.
Епиците взеха да се валят из канавките, а легендарните никой и не ги споменава.
Трябва да се редуцира шансът за изработка 4-5 пъти надолу, за да почнете да оценявате тези предмети.
Те трябва да са редки и безценни, а не както сега да стоят нахвърляни в кошовете като в аутлет център.

newcomer

  • Гост
Re:да го напиша тук да не се мести пак 1000 пъти
« Отговор #3 -: Септември 11, 2010, 12:51:14 pm »
Явно много сте се разглезили. Едно време хората се радваха като излезне епик. Сега бил боклук.
Епиците взеха да се валят из канавките, а легендарните никой и не ги споменава.
Трябва да се редуцира шансът за изработка 4-5 пъти надолу, за да почнете да оценявате тези предмети.
Те трябва да са редки и безценни, а не както сега да стоят нахвърляни в кошовете като в аутлет център.

Съгласен. Всяка една крайност е вредна. Преди време преди изобретяването на синия и жълтия чук, се радвах до небесата на каквото и да е произведено жълто предметче. Хубаво е, че легендарния чук и особено бонусите към замъка позволяват да се произвеждат хубави епични предмети, но народа е казал много добро не е на добро.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:да го напиша тук да не се мести пак 1000 пъти
« Отговор #4 -: Септември 11, 2010, 12:51:59 pm »
принципно епик от епична май трябва да е по-добър от епик от рядка но като си знам тези от редките те са 100 пъти по-добри от този
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:да го напиша тук да не се мести пак 1000 пъти
« Отговор #5 -: Септември 11, 2010, 12:53:21 pm »
друг въпрос е защо епичните рецепти за майстор на брони и оръжейник са супер а тези за бижутер не струват  *WASSUP*
Boku wa nihongo ga daisuki.

Kilgor

  • Гост
Re:да го напиша тук да не се мести пак 1000 пъти
« Отговор #6 -: Септември 11, 2010, 02:06:19 pm »
принципно епик от епична май трябва да е по-добър от епик от рядка но като си знам тези от редките те са 100 пъти по-добри от този

Епичните рецепти за бижута не са рентабилни. Това е така , защото базата им е по-лоша от тази на обсидианените. Рецептата която си изработвал е давала базово ловкост и точност по 20 атрибути или общо 40 атрибути. Обсидианен вулакничен пръстен дава базово 27 жизненост и 15 точност или общо 42 атрибута. Разбира се лилавата рецепта има в допълнения и бонуси за пуснато злато и пуснат предмет, но някак си не е същото като да са атрибути.

Колкото до 25%товия бонус - ясно се вижда по ловкостта че такъв е начислен. Рецептата е базово с 20 ловкост , максималното което може да се добави при изработката в 5та категория е също 20 и върху тези 20 се начислява 25% бонус и те стават 25. Така 20 базово + 25 при изработката се равянява на 45. И пак да кажа - бонусът от щаба не важи за базовите стойности, за процентите пуснато злато и пуснат предмет, за бонусите здраве и дух. Тези 25% важат само за атрбутни точки добавени при изработката.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:да го напиша тук да не се мести пак 1000 пъти
« Отговор #7 -: Септември 11, 2010, 06:57:38 pm »
Несъм чел цялата тема, но по това което видях искам да кажа на бързата стрела да се откаже от бижутерството и да несе занимава ако нему харесва. Според мен това е най интересния и за мен трябва и да е най скъпо платения занаят. Възможността да изкараш нещо само с точкови бонус(сила,жизненост,точност,ловкост и интелект) е толквова трудно и рядко.Така че стрела или се откажи ако нети харесва или не мрънкай. И аз искарах 5 такива неща от епични рецепти, но несъм мрънкал нали? Но ако нещо от тях беше станало епично примерно по 40 ловкост и точност и 15 сила, щях сега да си свиркам поне с 200 диаманта в джоба.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:да го напиша тук да не се мести пак 1000 пъти
« Отговор #8 -: Септември 11, 2010, 07:19:58 pm »
хаха с 200д у шестък като знам какъв е пазара в момента :D

и аз искам да е най-скъпо платеният но просто не е  :P
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:да го напиша тук да не се мести пак 1000 пъти
« Отговор #9 -: Септември 11, 2010, 07:53:02 pm »
Това че незнаеш как да търгуваш и с кой да търгуваш си е твой проблем. Пък и ти си сравнително нов за пазара бижутер.Аз имам клиенти с които работя от над 6 месеца и много съгилдийниците ме търся да им правя бижута.