Автор Тема: нещо паранормално :o  (Прочетена 1700 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kronos_123

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
нещо паранормално :o
« -: Септември 30, 2010, 02:41:08 pm »
eми в мюстото за въпроси докладвах за бъг и ме насочиха насам ааа ето и същността ще цитирам :
     """"""""""""""""kiksos [20] Пазител [БЪГ]     09:28 30-09-10
еми нямам регистратция в форума    1 Отговори
kiksos [20] Пазител [БЪГ] 16:30 29-09-10 днескъшен проблем 1 Отговори извинете бих искал да докладвам за нередност срързана с липка на информащия ---- не мога да махам предмети от гироя нито да мърдам нищо в ранцата така и в къщата също и да гледам характеристиките на предмитштите нито в аукциона нито в магацините..... повтарям проблема излеза днес когато влязох за пръв път и също така много ме затруднява и ако може да бъде управен скоро благодаря ви! :)))) Re: днескъшен проблем 16:53 29-09-10 Пишете във форума Слаб Перфектен не моете ли да ми влезета в акаунта да видите проглема ne e nito ot brauzara nito ot fla6pleara !
    Re: еми нямам регистратция в форума    14:42 30-09-10
    Не,на въпросите от задай въпрос отговарят герои от играта,админите или модераторите може да намерите във форума.
    Слаб Перфектен
    
Скриване детайли """""""""""""""""""""""


 ето това е и само да ве кажа че преди да ви пиша и преди да докладвам за бъг съм преинсталирал PC то и фраш плаъра и пробвам от 2та браузъра сдно и също а и отгоре на това имам 2ри акаунт който знам че е позволено да имаш където сичко е "пушка" (работи)! Еми ще се надявам да се вгледате малко по обстойно защото така не може да се играе  ???    :o    *UNDECIDED*        hah ne vijdal jalto :D   
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 04:18:31 pm от kronos_123 »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:нещо паранормално :o
« Отговор #1 -: Септември 30, 2010, 04:16:44 pm »
Аууу, махни го това жълтото, че колкото и да се вглеждам, нищо не мога да прочета.

Неактивен kronos_123

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нещо паранормално :o
« Отговор #2 -: Септември 30, 2010, 04:22:36 pm »
еми сега забелязах че незнайно как се е управил бъга с неиждането на характеристиките в аукциона нооо...... проблема пеподвижните предмети и характеристиките на героя на предметите нз но остават ....  ???

Неактивен kronos_123

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нещо паранормално :o
« Отговор #3 -: Септември 30, 2010, 05:28:54 pm »
еми ако някой админ се е погрижил благодаря му искрено сичко вече и пушка ;)  8)

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:нещо паранормално :o
« Отговор #4 -: Септември 30, 2010, 07:46:36 pm »
Честно казано и аз съм благодарен на този, който се е погрижил  *suicide*

Неактивен kronos_123

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нещо паранормално :o
« Отговор #5 -: Септември 30, 2010, 09:06:33 pm »
да ти кажа за  това да е управено не е така май от време на време се бъгва  >:(    :o    *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *sos* *WALL* забелязах сега зе когато съм в зона ми дава да местя предметте но в града out  :(  нито къща нито хранилище баси ..........

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нещо паранормално :o
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2010, 12:30:33 pm »
Сега вече проблема е оправен.Преди това няма как да се е самоуправил.
Моля потвърдете