Автор Тема: златен епик  (Прочетена 4311 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:златен епик
« Отговор #15 -: Октомври 13, 2010, 08:52:20 pm »
Вярвам че всеки майстор в живота си понякога прави макар и много рядко едно изпипано хубаво изделие, въпроса е че ще хубаво това да не става само с допълнителни пари/диаманти, а да е въпрос на изключителен късмет

Много съм съгласен с теб относно това.Ето и моето предложение по въпроса , като развия част от първият ти "пост":

при направата на 50 епични предмета от един тип , ти се отваря възможност да направиш уникален "златен епик" , тоест ти ще решиш точно на кой предмет да направиш единственото и уникално изделие на твоя живот. Изработил веднъж "златен епик" , майсторът е завършил делото на своя живот и няма право да изработва повече "златни епици"

Сигурно идеята няма да се понрави на всички , но от друга страна ще накара повече играчи да обърнат внимание на занаятите си и ще им даде допълнителен стимул да ги развиват.



The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:златен епик
« Отговор #16 -: Октомври 13, 2010, 09:02:23 pm »
Изработил веднъж "златен епик" , майсторът е завършил делото на своя живот  :D
готов е за орландовци
с 15 героя на човек смятаи че идеята ти не става, единия ще се облече от горе до долу , аз дори съм против тъпите епични рецепти и чукове, много станаха барбалея  :D

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:златен епик
« Отговор #17 -: Октомври 13, 2010, 09:03:50 pm »
По тези постове и аз разбирам да увеличат точките при майсторите.От 400 до 500 като дотам се зачитат точки само при изработен епик от еднократна.Съгласен съм с идеята,но не зависи от нас.
« Последна редакция: Октомври 13, 2010, 09:13:06 pm от desperado16 »

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:златен епик
« Отговор #18 -: Октомври 13, 2010, 09:08:32 pm »
Изработил веднъж "златен епик" , майсторът е завършил делото на своя живот  :D
готов е за орландовци
с 15 героя на човек смятаи че идеята ти не става, единия ще се облече от горе до долу , аз дори съм против тъпите епични рецепти и чукове, много станаха барбалея  :D
така си е . всичко дето не е лилаво стана шит . а преди година и половина по цял месец събирах пари за жълто оръжие и въздишах по лилавите предмети пуснати за стотици диаманти в аукциона.

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:златен епик
« Отговор #19 -: Октомври 13, 2010, 09:14:46 pm »
че и по 500 от румънските, мани...

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:златен епик
« Отговор #20 -: Октомври 13, 2010, 09:36:58 pm »
Вярвам все пак че екипът ще вземе в предвид темата и ще измислят нещо за да стане играта още по0интересна


Килгор не са много хората които са толкова упорити колкото си те все пак. Тези златни епици ще наподобяват силата на епичните рецепти вярно както си го написал. Идеята на комплектите е подобна и има нейни привърженици, но аз лично смятам че комплектите можеха и по-добре да се направят, като характеристики.

Нека тези които знаят как е в шеста да кажат дали едни такива предмети наистина ще направят героите толкова силни че да не им е интересно да играят.