Автор Тема: Протекция  (Прочетена 1767 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Shivers

  • Гост
Протекция
« -: Декември 10, 2010, 02:26:07 pm »
Ах нямаше ме известно време и сега гледам нещо много народ е започнал да плаче за това плячкосване. Та ми скифна една идея да се направи такава опция където срещу някакво количество диаманти 10-20 някой герой да може да си активира протекция да кажем примерно 24 часа да не може да бъде атакуван и да си копае или върши работата на спокойстви и така хем ще има още 1 причина хората да си копуват диаманти(в полза на екипа) Хем тези които много ги бият и не им е толкова кеф ще имат опция да не ги закачат :)

Kilgor

  • Гост
Re:Протекция
« Отговор #1 -: Декември 10, 2010, 02:41:04 pm »
С диаманти и сега можеш да си копаеш бързо и да не ти пука от агресорите. А какво ще стане ако някой с много диаманти всеки ден си активира протекция ? Никога ли няма да бъде нападан ?

Иначе онзи ден ми хрумна и на мен нещо подобно. Но да е обвързано със съюзните замъци. Съюзно проучване "Стелт", което да дава временна невидимост на геройте, в зависимост от нивото си. Да речем по 1 мин на ниво. Така ако е вдигнато на 3то ниво, героите излезли от замъка ще са невидими за останалите през първите 3 мин от престоят си навън.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Протекция
« Отговор #2 -: Декември 10, 2010, 02:50:36 pm »
Това за проучванията е добре-както в ИО. Харесват ми. Да има от всички типове бойци по 1 умение  и да се развива в щаба.
Пример за яростния 1 въртелжка да се развие
На Пазителя -майст с бронята
Маг светъл - вътр конц
Тъмен - Загуба на фокус
Ловец - Прецизност
Преследвач - избягване

да се избират до 3 от нещата и да се вдига до максимума,което позволява нивото

Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

newcomer

  • Гост
Re:Протекция
« Отговор #3 -: Декември 10, 2010, 04:50:25 pm »
С диаманти и сега можеш да си копаеш бързо и да не ти пука от агресорите. А какво ще стане ако някой с много диаманти всеки ден си активира протекция ? Никога ли няма да бъде нападан ?

Иначе онзи ден ми хрумна и на мен нещо подобно. Но да е обвързано със съюзните замъци. Съюзно проучване "Стелт", което да дава временна невидимост на геройте, в зависимост от нивото си. Да речем по 1 мин на ниво. Така ако е вдигнато на 3то ниво, героите излезли от замъка ще са невидими за останалите през първите 3 мин от престоят си навън.

Това е силата на диамантите. Заплащаш си за привилегията да не бъдеш нападан. Не виждам нищо лошо в това :)
Що се отнася до съюзни проучвания съм твърдо против. Ако героя не принадлежи на гилдия или гилдията е бедна? Смятам, че ако се въведе такова едно нововъведение "Стелт" трябва всеки един герой да може да си плаща тази опция подобно на "Премиум". Иначе по принцип ми харесва "Стелт-а" като идея.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Протекция
« Отговор #4 -: Декември 10, 2010, 05:17:28 pm »
империята стана ферма онлайн тук не стига че ремонта е евтин ами отива от къмто идеите на икономическа ролева игра на 101%  :D
« Последна редакция: Декември 10, 2010, 05:21:16 pm от LCFDIVINE »

Kilgor

  • Гост
Re:Протекция
« Отговор #5 -: Декември 10, 2010, 05:35:31 pm »
Това е силата на диамантите. Заплащаш си за привилегията да не бъдеш нападан. Не виждам нищо лошо в това :)
Що се отнася до съюзни проучвания съм твърдо против. Ако героя не принадлежи на гилдия или гилдията е бедна? Смятам, че ако се въведе такова едно нововъведение "Стелт" трябва всеки един герой да може да си плаща тази опция подобно на "Премиум". Иначе по принцип ми харесва "Стелт-а" като идея.

Плащаш си да не те бият, а не да не те нападат. Да бъдеш нападан си е привилегия на противниците ти, а дали ще се разбият в "диамантеното" ти облекло е друг въпрос.

Колкото до другото, ами то важи и за всички останали екстри които предлага членството в гилдия и притежанието на замък.Нормално ако си в гилдия да имаш предимство, а ако си в богата гилдия да имаш голямо предимство. Незнам до колко тази идея изобщо се вписва във вижданията на екипа за играта. Аз си я представям като едно малко предимство. От 1 до 3 мин , на висока цена разбира се.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Протекция
« Отговор #6 -: Декември 10, 2010, 06:14:31 pm »
Определено "ЗА" протекцията! Има я в Предизвикателства трябва и тук да я има. Ако не си достатъчно добър да победиш някого ще изчакаш 24 часа, ще помислиш, ще пренаредиш и евентуално ще опиташ отново, но ... утре а не след 10 поредни лечения и тонове колбички. Последното си е чиста гавра. Дори и периода да не е 24 часа а по-малко трябва да има такъв. И все пак не е пречка за опитните обирджии които вървят по групи, но именно това е целта.

pithtath

  • Гост
Re:Протекция
« Отговор #7 -: Декември 11, 2010, 01:02:46 pm »
Всяка "екстра" е добре дошла. Ако не можеш да си заплатиш "екстрата" - обикаляш около града на императорите. Както написа newcomer: който го е страх - не ходи на лов за мечки в гората. Реално не би трябвало да има изобщо безопасни провинции далеч от града на императорите, освен ако в основата на това не е залегнала резонабилна идея...
Подкрепям хрумването на Kilgor. Все пак и затова са гилдиите - да има някаква полза от тях.
« Последна редакция: Декември 11, 2010, 01:04:31 pm от pithtath »