Автор Тема: Разминаване  (Прочетена 5536 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noemisys

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 31
  • Karma: +2/-4
    • Профил
Re:Разминаване
« Отговор #15 -: Ноември 04, 2010, 06:32:01 pm »
Единият е с брадва, другият с чук, а третия е с меч, защото ми се искаше да има повечко жизненост пък и ми хареса това, че дава блок + това му сложих и щит. Ще пробвам както казваш с чукове и тримата пък ще видим, дано да помогне.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Разминаване
« Отговор #16 -: Ноември 04, 2010, 06:38:54 pm »



Подобен фронтови чук ще ти свърши чудесна работа.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Разминаване
« Отговор #17 -: Ноември 05, 2010, 12:59:26 am »
Пич твоите наемници са много зле. Моите са 2-та с атакуваща позиция и 3-я с защитна позиция на по 6 - няма как да са по-добри просто.
А нивата на героя и наемниците нямат никакво значение - всички са над 15 ниво това е важното. Относно чуковете съм пробвал с доста добри чукове, но с тях няма уцелване.
На миста му бях сложил синя тояга от жълта рецепта - все тая. Метнах се на мечове и щитове за да блокират и моите понякога ама нъц. Цялата история идва от настройката на играта. Ако от втора кат трябва да се метам на жълти итеми `9 ниво за единия жълт мародер - направо да спирам с тая игра и да не си късам нервите че екипа мълчи.
Driada - не четеш пич - лидера пада до 60 рунд(заедно с 2-та други сини). От там нанатък си бия 40 рунда синия мародер !?!
Виж здравето на наемниците ми колко е - малко още ако го надуя и ще станат с повече здраве от героя ми в 3 кат. :-[
За миста пробвах с ловкост над 150 - все тая оня жълтия не пропуска братле, за това заложих на сила и жизненост дори и на миста - над 1200 здраве кат 2 за мист.....
Kilgor дай идея какво да променя...
За чука - дай 3 такива да те видя от къде ще ги изкопаеш пък ти!
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 01:10:29 am от LordAleks »

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Разминаване
« Отговор #18 -: Ноември 05, 2010, 07:27:31 am »

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:Разминаване
« Отговор #19 -: Ноември 05, 2010, 09:54:42 pm »
сложи си наемници ловци със залп и арбалети или лъкове, Мисля че във втора категория няма да ти е излишен и преследвач с копие и щит. По нагоре те не са силни, но във втора категория са достаъчно силни, особено ако са с критичен, майсторсво с копието, избягване, засада или отвръщане. Войните са силни в парти в по горните категории, като им се развият силните умения две оръжия, берсерк, въртелека на високо ниво и т.н
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Разминаване
« Отговор #20 -: Ноември 06, 2010, 01:02:55 am »
Това --ловци със залп,майсторсво с копието, избягване, засада или отвръщане--в кат 2 не съществува  :D

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:Разминаване
« Отговор #21 -: Ноември 06, 2010, 06:46:44 am »
Ами нито аз нито някой от колегите ми по гилдия във втора категория сме ползвали наемници :)Не ги помним тези подробности. Едва ли и Килгор е ползвал на някой от героите си. Аз съдя по уменията, които тогава имаше героя ми. А преследвачите в нея се справяха без проблеми със всякакви мобове из зоните. Въпреки и тогавашната редукция на пораженията след 15 рунд. Дотогава си направил поне 3-4 критични удара и си вкарал още 4-5 обикновени. Няма моб или герой който да издържи толкова. А то в такъв случай и войните му няма как да имат въртележка, за да удрят едновременно всички. Ама като съм един стар ветеран мога само да пожелая успех на младата смяна :)
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Kilgor

  • Гост
Re:Разминаване
« Отговор #22 -: Ноември 06, 2010, 10:16:05 am »
КОгато минавах приключенията във втора категория, помня че 2 от 3те боса ги бих без наемници. Само единият нямах шанс и го бих като станах 3та категория. Приключенията ги пуснаха когато Килгор беше вече 5та категория, та си направих герои специално за да ги видя приключенията в ниските категорий. Ползвал съм наемници с един герой, помня че му взех 2 стрелеца и един войн, първите срещнати горе-долу и ги облякох с дрехи от магазините - свършиха работа.

П.П. Да взема сега да си направя един герой, че да ги видя колко са страшни босовете там  8)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Разминаване
« Отговор #23 -: Ноември 06, 2010, 01:11:05 pm »
Направи герой в свят 3. Но там няма да стане много бързо, че по едно време в К2 нямаше огромно предлагане на жълти предмети. Освен ако примерно не ограбиш няколко пъти по-леките многостепенни. Иначе ми направи впечателние, че войните масово се разхождаха с чукове, вероятно е било заради тези мародери.

По същността на темата- тази ситуация още стои под въпрос: http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=22489.msg106122#msg106122

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Разминаване
« Отговор #24 -: Ноември 06, 2010, 04:09:38 pm »
КОгато минавах приключенията във втора категория...
Точно този не си могъл да биеш сам -Забулените. Но сега е още по лют.
Има ло е проблем, но никой ни си признава - вече го бия почти винаги. Трудно ми е само когато ги даде всички на по 19 ниво мародери.
Играя кат 2 защото ми е интересно пак да мина всичко отново. Писнаха ми просто всички лилавини в кат 5 и 6 т.н.
А сега от магазина в никоя категория не стават итемите за нищо. Освен разбира се за немногостепенните зони(в редки случаи за многостепенни*4 ниво при сини босове), но не е сигурна работата. Пример. лидера на забулените е да речем 2 пъти по силен от мене и с блок 66, което аз няма как да постигна с никакви итеми и на всичкото отгоре почти не пропуска... а от друга страна и героят ми и наемниците са с доста повече живот от него и пак по 30-ина рунда го трепя. Прави си сметка за итеми от магазин - не мисля. Няколко от итемите ми са от жълти рец. - жълти специално подбирани с сила и жизн за воини и с по макс защитна или атакуваща позиция и т.н. и пак си ям боя... Всичко друго и сам си го минавам в категорията ама тоя и още 1 място мисля че беше сам не става.
Килгор ако си направиш 1 геройче и пак да минеш играта няма да съжаляваш - на мене така ми е интересно поне ;D че я играя от както я има и вече ми писнаха гореспоменатите кат.

Неактивен LordAleks

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +10/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Разминаване
« Отговор #25 -: Ноември 06, 2010, 05:16:04 pm »

Брей  ;D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Разминаване
« Отговор #26 -: Ноември 06, 2010, 06:54:49 pm »
С чукове ли го победи (в светлината на една друга тема, няма да ползвам глагола "мина")?