Автор Тема: Нови умения за геройте  (Прочетена 10768 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #45 -: Юни 11, 2010, 03:48:05 pm »
Тази невидимост- ако се разглежда като някакво "продължение" на Стелт:
1-во ниво: изисква Стелт 5, осигурява "Стелт 3" за още един герой от групата.
2-ро ниво: осигурява "Стелт 3" за още двама членове на групата (т.е първият си има Стелт 5, а още двама са наполовина облагодетелствани от умението му)
3-то ниво: осигурява Стелт 5 за още двама членове на групата (т.е носителят на умението и още двама негови съотборници са облагодетелствани напълно)

Или някаква промяна от този тип. Може и да е Заблуда и вместо да остава прикрит самият носител на умението, да прави групата като цяло объркваща цел за противника на прекалено голямо разстояние (както зебрите в природата представляват неясна цел с всичките бели и черни ивици). И така директно да намаля противниковия обсег с до 3 единици примерно.
« Последна редакция: Юни 11, 2010, 03:51:47 pm от Sheremetev »

newcomer

  • Гост
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #46 -: Юни 11, 2010, 03:55:55 pm »
Сложили ми Продължително прицелване, Невидимост, че и Ветеран с метателно копие при уменията на горкия ми ловец (преди редакцията от Отон). Прекалено много бира сте изпили.  ::)

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #47 -: Юни 11, 2010, 05:13:52 pm »
Ееех ... ако това продължително прицелване беше и за ловцие ...  *UNDECIDED* *UNDECIDED* *UNDECIDED*

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #48 -: Юни 11, 2010, 05:49:47 pm »
Поздравления за екипа [!]  *ok* *bravo* *V*
Хора,знам,че не ви е било никак лесно и ви  е коствало много усилия.
Имате моите поздравления ЗА ЗАМИСЪЛА!

Това там... втвърдяване на кожата,що не го прекръстите на "игнориране на болката" например?
Кавото и да се опитвам да направя,няма как да и втвърдя кожата... осве ако не се жалея с гипс примерно  *hihi*
От друга страна преди мнооого години се натровихме със сестрата с някакви кюфтета.Като ми забиха иглата помня,че подскочих буквално,а тя-нищо,все едно са и дали бонбонка.Като се съсредотчиш и болката не ти влияе толкова... но koja да се втвърдява...
Ама айде,то това да е проблема :Д

Другто което е,питам аз и разпитвам за това умение"зверукротител" дето сте го сложили в "как да играем"
Почвам да си мисля,че само аз виждам такова нещо :Д никoй нищо не знае,никoй нищо не казва...
Отон,ще съм ти лично благодарен,ако кажеш нещо по въпроса  *THANK*

Поздравления и за "глада за точки" и за точките за събиране на ресурс и изработка на предмет!
Идеята... не е лоша !

Реализацията обаче е съвсем друго нещо [!]

Има една игра-убеден съм,че я знаете-камък ножица хартия. Там камък бие ножица,ножица бие хартия,хартия бие камък.
Има и една друга игра,много други игри... да вземем за пример Хероес of M & М ,или модерната Дефенд of the ancients (ДОТА). Там всеки може да бие всеки (и в двете игри ) .Двама човека заочнали по съвсем еднакъв начин могат да направят така,че да не ти мине през ум,че в началото са били еднакви.Дори 100,че и повече човека,започнали еднакво може да постигнат 100 или повече различни развтия.

Направете така,че един воин да може да се развие така,че да съсипва войните,но да може да се развие и така,че войните него да съсипват,ама той само лекичко да се усмихне под мустак,когато види мистик (примерно) след което да му каже "дращи,пич,ще си поиграем ли малко?"

Нека ние можем да решаваме кой клас да бием и от кой да падаме,как да се сециализираме,говоря за наистина тясна специализация,не за тези от 15ниво.
Момчета и момичета от екипа,превърнете тази игра от камък ножица хартия във... във ИМПЕРИЯЛХЕРО!
Спорна работа и дано късметът ви хване да постигнете епична изработка на замисъла [!]
И дано като стане,шефа ви даде барем 1 ден платен отпуск от него ;)

ПП: та какво за зверoукротителя :Д
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D

Неактивен BloodLine

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 453
  • Karma: +83/-123
  • Prince of Fionn
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #49 -: Юни 11, 2010, 05:58:54 pm »
Браво на екипа  *bravo*

Съживяване

Съживява загинал наемник по време на битката, с процент връщане на здравето му.

На макс ако вдига 100% здраве,но и да иска много точки ще е супер особено комбинирано с лекуване срещу райд босовете.Около 20 лечителя ще вършат перфектна работа според мен :)

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #50 -: Юни 11, 2010, 06:56:07 pm »
Зафорямат се хелъри танкове и дпста  :D
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Pinkoto

  • Гост
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #51 -: Юни 11, 2010, 08:16:22 pm »
Аз имам въпросче относно:"Могъщ замах

Яростният боец увеличава значително щетите при фронтална атака, комбинирана с въртележка."
Доколкото съм запознат фронталната атака+ яростна фронтална атака се изпълняват само в първият рунд. Тоя "могъщ замах" и той ли само в първият рунд ще работи, защото ще е адски безмислен. Предполагам, че той ще е стъпало над фронтална+яростна фронтална атака, демек наблъскани около 20 точки(за всичко + новото умение) и то за повече поражения в първият рунд!

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #52 -: Юни 12, 2010, 08:07:55 am »
В момента фронталните атаки не са толкова полезни, но ако направят тази с щети на чук 6та категория може и да се получи добре :)

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #53 -: Ноември 09, 2010, 05:54:27 pm »
Аааааааа какво стана с тези нови умения ???
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:Нови умения за геройте
« Отговор #54 -: Ноември 11, 2010, 03:24:42 pm »
Много добри умения за мистиците и войните,а колкото до стрелците май това е края,те сега трудно побеждават да не говорим като пуснат новите умения............