Автор Тема: Не ви ли е срам бре Админчета???  (Прочетена 1654 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Atllantis

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +16/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Не ви ли е срам бре Админчета???
« -: Декември 01, 2010, 12:08:20 am »
Не ви ли е срам бре? Как може да намалите шанса за епичен.18 въртенета без да излезе едно лилаво.Би9ва ли такива работи пуснахте за 2 дена бижута ама пък оклепахте шанса за изработка на лилав.
Голяма е лакомията за диамантчета!!!

D.Hunter

  • Гост
Re:Не ви ли е срам бре Админчета???
« Отговор #1 -: Декември 01, 2010, 07:53:39 am »
% за епик се смята всеки път а не щом имаш примерно 30% да станат 30 от 100 изработени предмета
Разбирам че е гадно така ама не съм виждал некой да се оплаче като направи 5 епика подред, да каже че има грешка

Неактивен Atllantis

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +16/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не ви ли е срам бре Админчета???
« Отговор #2 -: Декември 01, 2010, 09:00:38 am »
Колега няма човек във всички светове на играта  който да е работил повече от мен последните 10 дена.
650 Ферованадиево кюлче, 300 Шлифован циркон и безброй кожи съм прецакал в работилницата тия дни.Последните два дена е страшно намален шанса за епик сякаш не съществува!!!Такова животно 5 епика поред няма.Аз два пъти един след друг не съм виждал.
Тототган ми направи 6 жълти и една лилава рецепта за 6 категория.Резултата е 3 сини ,2 бели и 2 жълти предмета.Демек 500 диаманта в коша за боклук.

ПП Електорото искаше по добър контакт с играчите!? Ето ти директен контакт.Моля те не ебавай играта и всичко ще е наред от друго нужда нямаме.Искаме това което пише да отговаря на истината.25% шанс за Епик да отговаря на 25% шанс за Епик. Искам след като пише че има занаятчийски комплекти в действителност да съществуват.А не както беше до сега извадили си няколко човека комплекти и Дропа спрян за 3 месеца защото някой иска той да има нещо а другите не!

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Не ви ли е срам бре Админчета???
« Отговор #3 -: Декември 01, 2010, 09:26:27 am »
Ауууу  много директно :o Радилакните изказвания ще ти донесат доста минус.Всичко си има връх ,но явно при теб върха си го минал  и си стигнал до небесата *hihi* Всеки иска да знае,че от 1 инструмент ще искара сигурни 25% епици-това е добре! Но недей да вкарваш такава враждебност.Получаваш минус от мен за изказването ти,но и + за внесената от теб забележка към изработките.

По-добре си преработи темата и я направи достъпна за всички ,които да те подкрепят(И няма да ти дадат бан и темата съответно няма да бъде подмината)-няма да съжаляваш!
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не ви ли е срам бре Админчета???
« Отговор #4 -: Декември 01, 2010, 09:41:17 am »
Ще му дам час-два да си редактира изказването след това бан.
Аз също крафтвам и съм виждал 5 епика подред.
Отделно без никакви сложни математически изказвания ще кажа за пореден път:
КРАФТА също и ШАНСА ЗА ЕПИЦИ НЕ Е ПИПАН.
Това, че някой е станал не с тази част на тялото си напред с която обикновенно не му дава право да прави такива крайни изказвания.
Моля редактирайте се сам-иначе ще има БАН.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Не ви ли е срам бре Админчета???
« Отговор #5 -: Декември 01, 2010, 09:50:45 am »
Потвърждавам, че не ти трябва да си умник, за да знаеш квадрати и хипотенузи.
Умственият капацитет и интелектът се изразяват в способността да разсъждаваш и да поставиш първичните си животински и просташки изблици под контрол.
Е, някои хора не могат, просто защото явно изобщо не са развили онова нещо от церебралния кортекс, което се нарича "мозъчна кора" и което ни отличава от животните.
И затова тези хора нямат място във Форума на Империален герой.

А, да, шансът за изработване на предмети не е пипан.
Темата се заключва.
« Последна редакция: Декември 01, 2010, 09:57:53 am от Oton »
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts