Автор Тема: За война  (Прочетена 1856 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
За война
« -: Юли 11, 2009, 09:35:05 am »
Искам да попитам, въпреки че можеби е малко къстно за война кои атрибутни точки са важни и трябва да се вдигат и как точно дайстват атрибутните точки качвани за точност в смисъл една точка колко % ми дава шанс за попадение?

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:За война
« Отговор #1 -: Юли 11, 2009, 09:39:01 am »
Зависи от противника колко ловкост има.
Допълнително и всеки 10т точност увеличават шанса ти за критичен удар.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За война
« Отговор #2 -: Юли 11, 2009, 12:12:32 pm »
Искам да попитам, въпреки че можеби е малко къстно за война кои атрибутни точки са важни и трябва да се вдигат и как точно дайстват атрибутните точки качвани за точност в смисъл една точка колко % ми дава шанс за попадение?

За война (според мен) са важни жизненост, точност, сила, интелект - в този ред. Естествено след достигане на определена категория, се инвестират повече точки в определено умение - няма голяма полза от интелект преди ниво 20, но след това е доста полезен.

Зависи естествено и от оръжието с което се биеш - ако е с чук, ти трябва повече сила и по-малко точност, ако си с меч за 1 ръка, аз бих наблегнала на точността...

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:За война
« Отговор #3 -: Юли 11, 2009, 12:45:28 pm »
Аз играя с чук с доста сериозни показатели но какъв е смисълът като правя 3/20 успешни атаки и срещу по сериозни противници нямам шансове особено ако се и пълнят
До момента наистина качвах на жизненост но мисля сега както и ме посъветвахте, а и аз така смятам да почна да качвам на точност.
А според вас кое е по важно силата или точноста като не се съобразявате с определен вид оръжие?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:За война
« Отговор #4 -: Юли 11, 2009, 12:57:12 pm »
Точността. По-добре да удариш в 3/4 от случаите, отколкото само в 1/4 и ударите ти да са с по 15% по-силни.

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:За война
« Отговор #5 -: Юли 11, 2009, 01:49:19 pm »
Благодаря въпреки че пак не разбрах какъв ми е шанса за попадение, можеби има някаква формула за изчисляване
Аааа и друго исках да питам бронята как участва в битката, в смисъл бронята като цяло на героя.
Би трябвало да ми взимат по малко кръв ама май не е точно така, май ми увеличава шанса за блок, което трябва да го прави щита не бронята не е ли така
Благодаря ви

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:За война
« Отговор #6 -: Юли 11, 2009, 02:43:02 pm »
 Бронята влияе върху пораженията които понасяш. Колкото е по висок понасяш по малко поражения, но не по малко от минималните поражения на противника. Полезна е много срещу противници с голяма разлика между минималните и максимални поражения.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:За война
« Отговор #7 -: Юли 11, 2009, 03:15:48 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=210.0

Обяснен е механизмът, но не забравяй, че всичко е шанс.

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:За война
« Отговор #8 -: Юли 11, 2009, 03:37:38 pm »
Благодаря Ви