Автор Тема: Въпроси за Мистик на светлината  (Прочетена 1576 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

14/88

  • Гост
Въпроси за Мистик на светлината
« -: Юли 12, 2009, 08:00:00 pm »
Здравейте Sheremetev.

Прочетох вашата тема: Мистик на светлината, специални умения
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=2091.0

За съжаление тя е заключена и съм принуден да отворя нова тема, за да задам няколко въпроса за Мистик на светлината:
1) При използване на Вътрешен дух, героят и всички наемници ли, били те един или четирима, получават % в плюс от жизнените си точки в началото на всяка битка?
2) Майсторството в лекуването започва от +2. Това означава ли, че това умение е необходимо, едва когато героя има два наемника? Т.е. лекува ли единствения си наемник без точки в Майсторството в лекуването?

Предварително благодаря.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Въпроси за Мистик на светлината
« Отговор #1 -: Юли 13, 2009, 09:33:11 am »
Мога ли да Ви предложа нещо?
Защо не пробвате уменията, за да разберете как действат?
Мисля, че ще Ви бъде много по-интересно.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпроси за Мистик на светлината
« Отговор #2 -: Юли 13, 2009, 09:36:01 am »
Ами откога и аз говоря за това. Защо ви е смляна информация за всичко подробно ? Интересуват ви само общите положения в играта и принципа на действие. Всичко останало трябва да е по вашата субективна преценка. В живота ако имахме пълна информация за всичко, до един щяхме да сме преуспели.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпроси за Мистик на светлината
« Отговор #3 -: Юли 13, 2009, 10:34:46 am »
Ами откога и аз говоря за това. Защо ви е смляна информация за всичко подробно ? Интересуват ви само общите положения в играта и принципа на действие. Всичко останало трябва да е по вашата субективна преценка. В живота ако имахме пълна информация за всичко, до един щяхме да сме преуспели.

Защото иска да знае и има право на отговор, него го интересува конкретен въпрос свързан с играта и съвсем правилно си го е задал. Сега си отнеси философските разсъждения в някой друг раздел.

Здравейте Sheremetev.

Прочетох вашата тема: Мистик на светлината, специални умения
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=2091.0

За съжаление тя е заключена и съм принуден да отворя нова тема, за да задам няколко въпроса за Мистик на светлината:
1) При използване на Вътрешен дух, героят и всички наемници ли, били те един или четирима, получават % в плюс от жизнените си точки в началото на всяка битка?
2) Майсторството в лекуването започва от +2. Това означава ли, че това умение е необходимо, едва когато героя има два наемника? Т.е. лекува ли единствения си наемник без точки в Майсторството в лекуването?

Предварително благодаря.

Ще се опитам да открия отговора...ако не желаете сам да проверите и да ви бъде "интересно"

14/88

  • Гост
Re:Въпроси за Мистик на светлината
« Отговор #4 -: Юли 13, 2009, 10:46:22 am »
Ще се опитам да открия отговора...ако не желаете сам да проверите и да ви бъде "интересно"

Благодаря. Всичко опира до човека, просто не обичам да допускам грешки, дори когато се забавлявам. Но господата са прави, по добре да се тества в бетата, за да сме готови за официалния. По такъв начин, някои от нас ще придобият ценно know how, за което ще са вложили време и усилия. Накратко беше грешка да попитам. Ще пробвам.

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпроси за Мистик на светлината
« Отговор #5 -: Юли 13, 2009, 12:10:10 pm »
Сега си отнеси философските разсъждения в някой друг раздел.



Ами отнеси ги ти - знам, че обичаш да си играеш с модераторските опции. :)