Автор Тема: zdraveite si4ki ISKAM DA PITAM ZA6TO PERIODI4NO MI IZ4EZVA GOLDA OT ACCONTA  (Прочетена 1148 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен satanika66671

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
 :o VE4E   MI   PISNA     V  prod1ljenie  na   okolo   3  sedmici    zabelqzah  4e   golda  ot accounta  mi  periodi4nnno iz4ezva   ne  e  normalnnno  da  mi  iz4ezvat  milionii i  to  v  moment  v  koito  igraq dneska  be  nai  presniqt  slu4ai   posledno  bqh on okolo  2  4asa   i  ostavih  acc s 910 000  sega se  logvam  i  ustanovqvam  4e razpolagam s 195 i ne6to   molq   ako  nqkoi  ot  adminite   4ete   tova  ili    ako  nqkoi  igra4  znae  kak  da  se   sv1rja  s  tqh  neka  mi  pi6e   skypa  mi e  satanika479!blagodarq  za   razbiraneto  i se  izvinqvam  ako  na  nqkoi tona mi mu se  stori  malko   po  s1rdit   no  v  momenta   se  qdosah  qko

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:zdraveite si4ki ISKAM DA PITAM ZA6TO PERIODI4NO MI IZ4EZVA GOLDA OT ACCONTA
« Отговор #1 -: Януари 03, 2011, 07:12:19 pm »
пиши на кирилица че ще ти дадат почивка.и вместо скайпа по-дборе си дай името и света така ще проверят ИП връзки и други работи ;)
zlatin98 свят 2

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:zdraveite si4ki ISKAM DA PITAM ZA6TO PERIODI4NO MI IZ4EZVA GOLDA OT ACCONTA
« Отговор #2 -: Януари 03, 2011, 07:15:17 pm »
Първо, пиши на кирилица! Ако не можеш- има кирилизатори, примерно този: http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Второ, ето една тема, която ще ти помогне малко повече да обясниш за проблема така, че изобщо някой да може да ти помогне: http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=10864.0
Трето, влез си в акаунта и отиди на Настройки - там по подразбиране ти е Смяна на парола. Смени си я, понеже това е най-вероятната причина (т.е проблемът е, че и някой друг може да ти влиза в акаунта- аз оставих акаунта си за повече от месец и днес златото не беше мръднало).