Автор Тема: Проблеми  (Прочетена 1147 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Проблеми
« -: Януари 06, 2011, 10:24:31 pm »
Здравейте  :) Имам няколко проблема.Първият и най-важен е,че когато се опитам да вляза в графата "Цели комплект" в аукциона много бавно ми зарежда,а в повечето случаи ми забива компютъра.Другите не са толкоз,но да ги кажа като остане време за тях да ги опраите.. в аукциона има две графи STR_ITEM_3018 и STR_ITEM_2000 след графата на чуковете.Другият проблем,че когато предизвиквам герои на плячка (не в предизвикателство) не ми отваря визуалицаията,а трябва да си я гледам в профила.

Благодаря предварително  :)                                                                Mr.Armadillo,Бета

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Проблеми
« Отговор #1 -: Януари 06, 2011, 10:30:32 pm »
Пробвай през ИЕ. Иначе- имаше някакъв проблем, от който ФФ почва да точи в пъти повече ресурс. Не помня дали го бях чел за тази игра или относно ИО5, но се е появявал вече.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблеми
« Отговор #2 -: Януари 06, 2011, 10:32:28 pm »
Точно с ИЕ съм,но моя нещо се е бъгнал явно.

0z1ris

  • Гост
Re:Проблеми
« Отговор #3 -: Януари 06, 2011, 10:48:48 pm »
това със странните надписи може ти се  получи и с ИЕ(при мен рефрешва по 100на пъти в секунда и немога си смена страницата)  и с ФФ,а пък за гугъла да не говорим там понякога излизат едни  йероглифи дет немат прочитане,операта много бави,а и тъпия чат забива отворен точно върху менюто на героя и нема преместване.Общо взето ФФ дава наи безобидни проблеми като липсващ чат и леко забавяне понякога.Само със сафарито нямам проблеми засега,но тои ми е и наи нов,а и наи малко го ползвам,но е малко по бавен от фокса.Имам още 2 експлорера за проба ама още не им е дошъл реда.Което ме подсеща да ги инстална и да ги пробвам за всеки случаи,ако фокса се бъгне нещо. :)