Автор Тема: Неактивни гилдии  (Прочетена 1752 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Неактивни гилдии
« -: Януари 11, 2011, 02:32:18 pm »
За една минута разглеждане из класацията намерих доста гилдии който се водят на отчет в класацията,обаче няма никой в тях.Предполагам е бъг и една гилдия щом няма никой в нея тя не трябва да съществува.Няма ли да се махнат тези гилдии?
Ето примери с гилдии - Byrakuda,Ad_HONORES,Tatooine,WorldOfTheLost,dfsadfsad,Rookies,Green_Alliance и предполагам още много други.Включително има гилдии който са с минус опит и с играчи вътре.
А след дълго щракане(мишката и аз едвам издържахме) установих,че в свят 2 има 12,329 гилдии  :D
И за това имам 2 предложения относно гилдиите.
1.Премахване на гилдиите "фантоми"
2.В много игри където съм играл има въведено правило за класацията при гилдиите.Примерно ако една гилдия е с по-малко от 2-3-4-5 човека( без значение цифрата давам пример )то гилда не се води в класацията.Та предлагам и тук така да се направи  ;)
То малко от докладване на бъг стана и предложение за играта ама нищо нека има  ;)

П.П. Засякох и гилдия с име MRAZQ_TURCITE с един играч вътре в нея.Не знам дали човека играе ама според мене такива гилдии с такива имена също не трябва да има.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Неактивни гилдии
« Отговор #1 -: Януари 11, 2011, 02:41:34 pm »
Само не разбрах какъв точно ви е проблемът с тези празни гилдии?
Товарят ви компютъра или се грижите за сървърите на играта?

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Неактивни гилдии
« Отговор #2 -: Януари 11, 2011, 02:41:41 pm »
малиии 12к гилдии -голямо цъкане е паднало *hihi*

То само последната гилдия е малко.... дано го премахнат
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Неактивни гилдии
« Отговор #3 -: Януари 11, 2011, 02:44:49 pm »
Нямам проблем просто предлагам какво толкова съм направил ???.Човек едно нещо да не предложи.
Може някои да иска си направи гилдия а името да е заето от неактивна гилдия.
Друго което гилдиите са празни в тях не може да влезне никой защото няма кой да прати покана
Кажи ми 1 причина да останат?Само за бройка ли?
малиии 12к гилдии -голямо цъкане е паднало *hihi*
Мислех че ще са 2-3к.По едно време като стигнах до толкова и гледам опита вече е малко и си викам е то ся ще свършат нема се отказвам стигнал съм чак до тука  :D.Ама ако знаех че са над 12к щях се откажа когато му беше времето.На сичко отгоре ме нападат и за това,че опитвам помогна малко  :D
« Последна редакция: Януари 11, 2011, 02:47:38 pm от Ivolver »

0z1ris

  • Гост
Re:Неактивни гилдии
« Отговор #4 -: Януари 11, 2011, 04:28:54 pm »
Подкрепям идеята ти да се премахнат гилдиите с 0 герои в тях и няма да е зле такава чистка да се прави периодично,също така предлагам да се въведе правило за активни гилдии,както е в ИО.Неактивните гилдии да не могат да обявяват воина или да предлагат съюз.Редовно получавам предложения за съюз от някакви гилдии с по 1 герой някъде около 10 ниво в тях,а в дипломацията на съюза имам 20-30 враждебни(във воина)такива.