Автор Тема: въпрос относно професиите  (Прочетена 1248 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alexyta

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
въпрос относно професиите
« -: Януари 10, 2011, 01:17:34 pm »
Първо здравейте на всички!Нова съм в играта,но прегледах обстойно форума преди да пусна темата си и все пак ако съм сбъркала раздела или пък вече има подобна тема моля за извинение! Въпросът ми е следният;Задължително ли е развиването на професия и много ли ще загубя ако не развивам професия?
Предварително благодаря за отговорите ви!

Shivers

  • Гост
Re:въпрос относно професиите
« Отговор #1 -: Януари 10, 2011, 01:24:29 pm »
До една степен е задължително до 100-тина точки . За да можеш да си минаваш приключенията които изискват изработване на превъзходен предмет. Но все пак и занаята е една голяма част от играта и незнам колко ще ти е интересно без него :) но иначе може и да се оправиш парично и без него.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:въпрос относно професиите
« Отговор #2 -: Януари 13, 2011, 10:23:34 pm »
Аз съм дилетант, тепърва влезнах в к4. Та можеби не съм видял куравото още. Но аз не развивам проесия.
 Няма приключение до к4, което не ти позволява избор между събирането на ресурси или изработването на редки предмети. Ресурсите не са малко в такива приключения. Затова, за човек като мен кожара е идеалната професия, събирам ресурси докато се бия, трупам опит и падат предмети.
.
Екипа се е постарал и за хора като мен, които не са фармери да имат шанс в играта.

« Последна редакция: Януари 14, 2011, 07:35:09 am от saadina »