Автор Тема: Проблем с атрибутни колби  (Прочетена 1081 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

GLADIATOR

  • Гост
Проблем с атрибутни колби
« -: Януари 19, 2011, 03:02:03 pm »
Проблема е следния.Нахраних си 3ма от наемниците с шарените атрибутни колби, но не им се повиши нито един атрибут. После отидах в друга провка и видях че на единия здравето и духа са се увеличили. Дадах и на 4-ти наемник колба и пак без промяна. Отидох в друга провка и пак погледнах наемките. На тоя дето дадах последен колба му се беше увеличило здравето и духа но другите атрибути не. ivaka08 свят 2
Преди това пък имах проблем с друг герой. Исках да закупя колби като маркирам 6 наведнъж, но не можах, изписа ми че нямам достатъчно злато, макар че имах 3 пъти повече от нужното. Разреши ми да купувам по 2 и така закупих 6. След това смених на друга страница от раницата и проблема го нямаше вече

0z1ris

  • Гост
Re:Проблем с атрибутни колби
« Отговор #1 -: Януари 19, 2011, 08:42:02 pm »
това дето не ти е дало да купиш 6 колби наведнъж е защото си нямал достатъчно злато когато си отворил магазина,след което си продал предмети и вече си имал златото,но трябва да рефрешнеш страницата за да ти отчете наличното злато.Иначе ти дава да купуваш по толкова колби за колкото си имал злато преди това.

GLADIATOR

  • Гост
Re:Проблем с атрибутни колби
« Отговор #2 -: Януари 20, 2011, 12:38:01 pm »
Не е това, не съм продавал нищо. Отидох в магазина със 120к злато, 6-те колби струват към 35к.Когато ми изписа първия път че нямам достатъчно злато, естественно погледнах наличното и свободните слотове, да не съм се объркал и да съм без злато. Не беше така. След това направих и втори опит, резултата беше същия и започнах да ги купувам по 2 колкото ми позволяваше в момента

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:Проблем с атрибутни колби
« Отговор #3 -: Януари 20, 2011, 09:40:57 pm »
врътката с другата провинция е ако там гилдията ти има преден пост, в който има вдигната сграда за повишаване на атрибутите.

GLADIATOR

  • Гост
Re:Проблем с атрибутни колби
« Отговор #4 -: Януари 21, 2011, 09:33:30 am »
Ако беше заради поста, нямаше да се повишат само на един и не със 150 здраве, колкото дава атрибутната колба, на един мистик