Автор Тема: Наемници категория 4  (Прочетена 2013 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

D.Hunter

  • Гост
Наемници категория 4
« -: Януари 24, 2011, 09:52:15 pm »
аз съм призрачен ловец с лък за наемници имам следната мисъл:
2 пазителя вече съм ги намерил и мисля че са добри
единият е провокация 4 удар с щит 5 контраатака 5 майсторство с меч за 1 ръка 4
а другият провокация 4 удар с щит 5  контраатака 5 майсторство с бронята 4
търся войн с чук въртележка берсек и защитата в ръкопашен бой
а също и тъмен мистик си търся с взепеняване вътрешен дух и майсторство с тояга и още някое полезно умение
за последния се двоумя дали да е преследвач с ками или ловец с арбаелет
благодаря предварително за съветите ви
« Последна редакция: Януари 24, 2011, 10:13:04 pm от D.Hunter »

D.Hunter

  • Гост
Re:Наемници категория 4
« Отговор #1 -: Януари 25, 2011, 08:44:18 pm »
никой ли няма да даде малко акъл?

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:Наемници категория 4
« Отговор #2 -: Януари 25, 2011, 09:23:18 pm »
Има доста по-напреднали в играта, които могат да ти помогнат с много по-адекватно мнение.

1. Два пазителя са малко множко, но пък кой знае. Два пазителя наистина дава повече шанс за да проработи провокацията.
2. Лъковете не вършат много добра работа тук. Арбалетите са препоръчително оръжие в к4.
3. За яростен боец най добре звучи наемник 38-39 ниво със много сила, въртележка 4/5-ако има, атакуваща позиция или още по-добре берсерк и съкрушителен удар. Преди и умение с две ръце ми звучеше добре, но в к4 още не съм видял два меча равни по атака на една хубава брадва. Мечовете са по около 200 пърчето = 400~ 500 атака, а има копия с по 500-700.
4. Призрачните преследвачи.... въпреки, че си взех един с добри показатели, не съм им намерил някакво уникално приложение до 35-то ниво.

5. За добър призрачен ловец виж моя archer4, това е моето мнение за идеални показатели на такъв герой. Единственото ми пожелание е да си намериш такъв 38-39 ниво, тъйкато такъв като моя 33 ниво си е голяма пръчка, докато стане 35 и нагоре. При тях също се уважава майсторството с арбалет, лов, горяща стрела пък дори и пронизващ изтрел. Въпреки, че с последните умения има вероятност да не му стига маната.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Наемници категория 4
« Отговор #3 -: Януари 25, 2011, 09:58:40 pm »
Два пазителя са много ... По-добре вземи един със повече провокация (моя е със 7) По-добре майсторство с броня отколкото с оръжие (все пак той трябва да отнася боя не да се бие  *freak*)

За яростния си прав - той може да бъде основния ти демидж дилър.

а също и тъмен мистик си търся с взепеняване вътрешен дух и майсторство с тояга и още някое полезно умение

Незнам какъв искаш да го правиш ... Ако ще го правиш да помага (или пречи) гледай да е с загуба на фокус или болест, вцепеняване (много е полезно) и проклятие на мрака (то не е чак толкова полезно срещу мобове, но ако си някой бабаит ще ти влезе в употреба) ... Ако обаче го искаш като полезен бияч го вземаш (както си казал де) с вътрешен дух, майсторство с тояга, контра-атака, вътрешна концентрация и тн...

Преследвача можеш да го използваш за забавяне на врага (ако изберат него за мишена има много ловкост и точност) Избягване, стелт, критичен, засада и отвръщане са уменията които трябва да търсиш.
 
За ловеца няма да пиша, защото ще почна подробна да обяснявам очевидни неща и ти няма да прочетеш нищо  ;D ;D :D :D

D.Hunter

  • Гост
Re:Наемници категория 4
« Отговор #4 -: Януари 25, 2011, 10:00:25 pm »
в категория 4 няма провокация 7 а само 4

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Наемници категория 4
« Отговор #5 -: Януари 25, 2011, 10:08:37 pm »
Хахаха  :D Наемника ми е 27мо ниво и има 7 проковация ;) (вкарах го в 4та преди промените за вдигането на категория и екипировката)