Автор Тема: обработка на кожа  (Прочетена 1243 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен edinram

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +2/-12
    • Профил
обработка на кожа
« -: Февруари 04, 2011, 12:00:41 am »
искам да попитам 5 броя много тежка кожа умножено Х4 време за прецизна изроботка колко ще ми отнем щото преди час като пуснах ми показваше че ще готово след 2 часа и нещо сега като гледам ми остава 3 часа и нещо ????  :o :o :o :o



днес пак същия случаи сметнах си след колко време ще са готови кожите и въз основа на това с плъзгача за време определих да се работи и долу горе в рамките на максималното натрупване на точки за действие сега гледам нещо се увеличило времето за изработка ???????? :o :o :o :o
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 03:35:05 pm от edinram »
Свят 3

Неактивен edinram

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +2/-12
    • Профил
Re:обработка на кожа
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2011, 03:36:43 pm »
само аз ли имам този проблем или нещо неправилно правя вече се чудя сякаш не мога да смятам върнаха  ме в първи клас или да го напиша на друго място във форума
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 03:44:29 pm от edinram »
Свят 3

0z1ris

  • Гост
Re:обработка на кожа
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2011, 04:44:18 pm »
понякога като зададеш количеството суровина за обработка се получава едно забавяне при изчислението на ходовете необходими за целта,а от там и на времето за изработка,като добавиш и усърдие и разликите стават големи.Понякога се случва да задаеш усърдие на максимума,а времето което ти изписва да е за по малко усърдие(това при мен се получава когато ми е натоварен нета по принцип),но като пуснеш да работи ти дава реалното време.Съвет след като си задал количеството за обработка цъкни някъде отстрани веднъж и изчакаи да ти сметне ходовете,чак тогава си гледаи времето и задаваи усърдие.

Неактивен edinram

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +2/-12
    • Профил
Re:обработка на кожа
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2011, 04:56:51 pm »
да може би от това се получава сървърите ако са натоварени ги прави тия грешки ако не се лъжа
Свят 3

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:обработка на кожа
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2011, 04:57:01 pm »
Аз точно така правя - кликвам някаде отстрани и времето се оправя .
Просто плъзгача не винаги сработва правилно.